"Pytanie na śniadanie": zabawna wpadka na antenie. Cichopek się zapadła, Sikora przyszedł z odsieczą

Katarzyna Cichopek zaliczyła zabawną wpadkę na antenie. Sandały na szpilce nie zdały egzaminu w ogrodzie "Pytania na śniadanie"
Katarzyna Cichopek zaliczyła zabawną wpadkę na antenie. Sandały na szpilce nie zdały egzaminu w ogrodzie "Pytania na śniadanie"
Źródło zdjęć: © AKPA

17.08.2022 14:06, aktual.: 17.08.2022 14:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Cichopek i Aleksander Sikora jeszcze długo zanosili się śmiechem po zabawnej wpadce, która wydarzyła się antenie "Pytania na śniadanie". Prezenterka dosłownie wbiła się w ziemię, a z opresji, równie dosłownie, wyciągnął ją kolega.

W środowym "Pytaniu na śniadanie" widzowie byli świadkiem zabawnej sytuacji, która rozegrała się w specjalnie zaaranżowanym ogrodzie programu. Z okazji 20-lecia porannego formatu jego gospodarze codziennie upiększają urodzinową rabatę, zasilając ją nowymi roślinami. Tym razem Aleksander Sikora i Katarzyna Cichopek rozmawiali z ogrodnikiem o zaletach i wymaganiach wrzosów, kiedy niespodziewanie prezenterka zaczęła zapadać się w ziemię. A wszystko z powodu sandałków na wysokiej szpilce, które nie nadawały się do ogrodu.

Tracącej równowagę koleżance, której obcasy wbiły się w żyzny, ogrodowy grunt, błyskawicznie przyszedł z pomocą Sikora, dosłownie wyciągając ją z ziemi. Najzwyczajniej w świecie złapał Cichopek i podniósł, ratując tym samym z opresji. Na koniec jeszcze zaproponował jej wsparcie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Chodź się mnie chwyć - zasugerował Sikora, biorąc rozchichotaną Cichopek pod rękę.

Cała sytuacja rozbawiła prezenterów tak bardzo, że jeszcze przez dłuższą chwilę nie mogli się uspokoić, śmiejąc się pod nosem. W końcu Sikora, chcąc rozładować sytuację, zażartował z Cichopek jeszcze raz.

- Kasia się po prostu zapadła pod ziemię, tu w ogrodzie "Pytania na Śniadanie" - wypalił, niedługo potem chwytając za łopatę, by wsadzić wrzosy. W tym czasie prezenterce TVP, o dziwo, nawet bez wsparcia kolegi, udało się utrzymać pion. Jak zdradziła, stanęła na palcach, by nie zakopać się ponownie.

Katarzyna Cichopek zapadła się w ziemię. Sandały na szpilce nie zdały egzaminu w ogrodzie PnŚ
Katarzyna Cichopek zapadła się w ziemię. Sandały na szpilce nie zdały egzaminu w ogrodzie PnŚ © Kadr z TVP

Słuchasz podcastów? Jeśli tak, spróbuj nowej produkcji WP Kultura o filmach, netfliksach, książkach i telewizji. "Clickbait. Podcast o popkulturze" dostępny jest na Spotify, w Google Podcasts oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach. A co, jeśli nie słuchasz? Po prostu zacznij.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także