Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Sandra Kubicka odpadła z programu. Była faworytką do wygranej w finale

W przedostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" z show pożegnała się Sandra Kubicka. Tym samym z Wojciechem Jeschke zostali 3. najlepszą parą programu Polsatu. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie.

"Taniec z gwiazdami": Sandra Kubicka odpadła z programu. Była faworytką do wygranej w finaleŹródło: East News
d2r872x
d2r872x

W półfinale 10. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" znaleźli się Sandra Kubicka, Damian Kordas i Barbara Kurdej-Szatan. W finale były tylko dwa miejsca. Różnice w punktach od jury były bardzo niewielkie, wszystkie tańce ocierały się o perfekcję. Jednak zdaniem widzów najlepsi byli Damian Kordas i Janja Lesar. To oni mogli cieszyć się z miejsca w finale bez dogrywki.

Dodatkowym tańcem dla Kubickiej i Kurdej-Szatan było tango. To była prawdziwa improwizacja, ponieważ pary nie znały muzyki, do jakiej miały tańczyć.

Ostatecznie obu parom jurorzy dali maksymalną liczbę punktów, a po tańcu Sandry Kubickiej i Wojciecha Jeschke Andrzej Grabowski i Iwona Pavlović aż wstali z miejsc.

Majewski spowiada się u Prokopa. Warto zobaczyć

Widzowie jednak lepiej ocenili występy Barbary Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke. Para we wszystkich 3 tańcach w półfinale otrzymała maksymalną liczbę punktów.

d2r872x

Tym samym z programem pożegnali się Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke. Para była wymieniana w gronie najpoważniejszych kandydatów do końcowego triumfu i zgarnięcia Kryształowej Kuli. Przypomnijmy, że z modelką wcześniej tańczył Adam Adamonis, który musiał zrezygnować z dalszego udziału z powodu kontuzji.

- To była najpiękniejsza przygoda w moim życiu. Pokochałam taniec jeszcze bardziej. Wojtek, przepraszam, że cię zawiodłam. Jestem zła sama na siebie - mówiła na koniec Kubicka ze łzami w oczach.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
"Taniec z gwiazdami" - półfinał ONS.pl
"Taniec z gwiazdami" - półfinał Źródło: ONS.pl
d2r872x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2r872x