Trwa ładowanie...
d1i445p

"Taniec z gwiazdami": Sandra Kubicka odpadła z programu. Była faworytką do wygranej w finale

W przedostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" z show pożegnała się Sandra Kubicka. Tym samym z Wojciechem Jeschke zostali 3. najlepszą parą programu Polsatu. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke postawili wysoką poprzeczkę konkurentom w "Tańcu z gwiazdami"
Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke postawili wysoką poprzeczkę konkurentom w "Tańcu z gwiazdami" (East News)
d1i445p

W półfinale 10. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" znaleźli się Sandra Kubicka, Damian Kordas i Barbara Kurdej-Szatan. W finale były tylko dwa miejsca. Różnice w punktach od jury były bardzo niewielkie, wszystkie tańce ocierały się o perfekcję. Jednak zdaniem widzów najlepsi byli Damian Kordas i Janja Lesar. To oni mogli cieszyć się z miejsca w finale bez dogrywki.

Dodatkowym tańcem dla Kubickiej i Kurdej-Szatan było tango. To była prawdziwa improwizacja, ponieważ pary nie znały muzyki, do jakiej miały tańczyć.

Ostatecznie obu parom jurorzy dali maksymalną liczbę punktów, a po tańcu Sandry Kubickiej i Wojciecha Jeschke Andrzej Grabowski i Iwona Pavlović aż wstali z miejsc.

d1i445p

Majewski spowiada się u Prokopa. Warto zobaczyć

Widzowie jednak lepiej ocenili występy Barbary Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke. Para we wszystkich 3 tańcach w półfinale otrzymała maksymalną liczbę punktów.

Tym samym z programem pożegnali się Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke. Para była wymieniana w gronie najpoważniejszych kandydatów do końcowego triumfu i zgarnięcia Kryształowej Kuli. Przypomnijmy, że z modelką wcześniej tańczył Adam Adamonis, który musiał zrezygnować z dalszego udziału z powodu kontuzji.

d1i445p

- To była najpiękniejsza przygoda w moim życiu. Pokochałam taniec jeszcze bardziej. Wojtek, przepraszam, że cię zawiodłam. Jestem zła sama na siebie - mówiła na koniec Kubicka ze łzami w oczach.

   ONS.pl
(ONS.pl)
"Taniec z gwiazdami" - półfinał ONS.pl
"Taniec z gwiazdami" - półfinał (ONS.pl)
d1i445p

Podziel się opinią

Share
d1i445p
d1i445p