Trwa ładowanie...

"M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan zakończy przygodę z serialem?

Barbara Kurdej-Szatan już niedługo może rozstać się z "M jak miłość". Z ustaleń "Super Expressu" wynika, że jej serialowa postać może opuścić kraj.

"M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan zakończy przygodę z serialem?Źródło: ONS.pl
d37g0kq
d37g0kq

Barbara Kurdej-Szatan może zniknąć z obsady "M jak miłość". Wiele na to wskazuje. Chodzi głównie o przywrócenie Pawła Deląga. Aktor w serialu nie zagrzał miejsca zbyt długo. Serialowy Michał wyjechał do Szwecji, zostawiając Joannę (w tej roli Barbara Kurdej-Szatan)
. Lukę po nim wypełnił biznesmen o imieniu Leszek (Sławomir Uniatowski)
. Niestety również ten związek nie przetrwał próby czasu. Szybko wyszło na jaw, że mężczyzna będzie miał dziecko z inną kobietą. Joanna ostatecznie postanowiła zrezygnować z dalszej znajomości z kochankiem.

Wkrótce Michał ma wrócić do Polski. I ponownie będzie chciał zdobyć serce Joanny. Najpierw wyrzuci Leszka z wynajmowanego mieszkania. Według "Super Expressu" później wraz z Asią wyjechaliby do Szwecji.

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Kurdej-Szatan o zwolnieniu z TVP: "Zawsze byłam niewygodna"

Z doniesień pisma wynika, że postać Pawła Deląga ma pomóc w usunięciu Joanny, postaci granej przez Kurdej-Szatan. Oznaczałoby to koniec współpracy aktorki z produkcją TVP. Gwiazda ma wiele zobowiązań wobec konkurencyjnej stacji - gra w serialu Polsatu "W rytmie serca", a także występuje w “Tańcu z gwiazdami”.

d37g0kq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37g0kq