"Taniec z Gwiazdami": Ogromne zaskoczenie! Odpadła faworytka [PÓŁFINAŁ]

"Taniec z Gwiazdami": Ogromne zaskoczenie! Odpadła faworytka [PÓŁFINAŁ]
Źródło zdjęć: © ONS.pl

15.11.2019 22:03, aktual.: 22.11.2019 21:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W półfinałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami" na parkiecie zmierzyli się: Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke, Damian Kordas i Janja Lesar oraz Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke. Żadna z par nie odpuszczała, ale tylko dwie z nich znalazły się w wielkim finale.

Kto wciąż walczy o Kryształową Kulę, a kto musiał pożegnać się z programem? Sprawdźcie! Jest coraz bliżej finału 10. jubileuszowej edycji "Tańca z Gwiazdami". W przedostatnim odcinku na parkiecie walczyły tylko trzy pary. Rywalizacja była zacięta i żadna z par nie zamierzała oddać awansu walkowerem. I choć wszyscy stanęli na wysokości zadania, jeden z duetów musiał pożegnać się z marzeniami o Kryształowej Kuli.

Taniec z Gwiazdami - Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke

Półfinałowy odcinek rozpoczęła Sandra Kubicka. Z Wojciechem Jeschke zaprezentowała się w pasodoble - tańcu, który do tej pory przysporzył jej najwięcej problemów.

- Było o wiele lepiej, jeśli chodzi o kształty. Liczy się postęp. Ale dużo błędów dzisiaj było - zaczął niepocieszony Michał Malitowski.

- Zatańczyłaś lepiej i o to chodzi. Jeśli pupa w pasodoble jest z przodu, to nie widzę innych błędów. A tu była - dodała Iwona Pavlović.

Sandra Kubicka zdobyła 27 punktów (na 30 możliwych).

Taniec z Gwiazdami - Damian Kordas i Janja Lesar

Tuż po Kubickiej na parkiecie pojawił się Damian Kordas. Po raz drugi musiał zmierzyć się z jivem. Choć w pierwszym odcinku nie poszło mu najlepiej, teraz pokazał prawdziwe mistrzostwo. Jurorzy nie mogli się go nachwalić.

- Za takiego jive'a chciałabym ci przybić piątkę. To ty zrobiłeś największy postęp w tym programie. Dziewczyny były bardziej zdolne po prostu. Czas robi swoje i ten czas ci posłużył - mówiła oczarowana Czarna Mamba.

Zwycięzca "MasterChefa" zyskał 29 punktów.

Taniec z Gwiazdami - Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke

Pierwszą rundę zmagań zamknął występ Barbary Kurdej-Szatan. W towarzystwie Jacka Jeschke zaprezentowała cukierkową i słodką cha-chę do piosenki "Sugar" grupy Maroon 5.

- Strasznie mi zaimponowałaś. Brawo! Można zrobić postęp, ale jest jakiś limit. A tu?! Dziewczyno, uspokój się! - cieszył się Malitowski.

- Patrzę na twoje nogi i one są zgrabne jak w pierwszym odcinku. Masz kupę wdzięku i charyzmę. Człowiek lubi się na ciebie patrzeć - stwierdził Andrzej Grabowski.

- Chylę przed tobą czoła. Jestem pod takim wrażeniem czystości twojego tańca. Twój pion, te przeprosty. Zaimponowałaś mi! - gratulowała Pavlović.

Barbara Kurdej-Szatan zeszła z parkietu z kompletem punktów.

TANIEC Z GWIAZDAMI - II RUNDA

Taniec z Gwiazdami - Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke

Druga runda rozpoczęła się od energicznego jive'a Sandry Kubickiej i Wojciecha Jeschke. Na parkiecie towarzyszył im zwycięzca 6. edycji "Tańca z Gwiazdami" - Robert Wabich.

- Miałam chwilę, że zadawałam sobie pytanie: jaki tu jest taniec? Jeżeli ja zapominam się w tym wszystkim, bo jest znakomite show, to jest super. I tutaj tak było. Brawo, brawo, brawo! - zachwycała się Pavlović.

Kubicka wywalczyła 30 punktów.

Obraz
© AKPA

Taniec z Gwiazdami - Damian Kordas i Janja Lesar

Kordas w drugiej rundzie wziął na warsztat sambę. I to w stylu country. Niemożliwe? A jednak! Młody kucharz, u boku Janji Lesar i półfinalisty 1. edycji Dawida Kwiatkowskiego, oczarował zarówno widownię w studiu, jak i jurorów.

- Dawno nie widziałam tak zgrabnie, tak ładnie ułożonej całości. Na luzie, w kompleciku - mówiła Pavlović.

- Fantastyczna, miła i świetnie wykonana historyjka. Janja zawsze miała trudnych partnerów, teraz ma łatwego - podsumował Grabowski.

Kordas zszedł z parkietu z 29 punktami.

Obraz
© AKPA

Taniec z Gwiazdami - Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke

Drugą rundę zakończył występ Barbary Kurdej-Szatan. Gdy weszła na scenę, zrobiło się gorąco. I to nie tylko ze względu na to, że faworytka widzów zjawiła się w ogromnym futrze. Wszystko za sprawą energii, jaką emanowała od pierwszych sekund występu. Towarzyszyła jej finalistka 5. edycji - Elżbieta Romanowska. Jak na dwie aktorki przystało, zatańczyły iście musicalowo-kabaretowy taniec - charlestona. I to w jakim stylu!

- To jest tak cudowny półfinał. Nie pamiętam takiego półfinału! Wszystko cudownie ułożone i zatańczone - mówiła oczarowana Pavlović.

Nic dziwnego, że Kurdej-Szatan po raz drugi w tym odcinku zdobyła 30 punktów.

Obraz
© AKPA

Taniec z Gwiazdami - dogrywka

Po zsumowaniu ocen jurorów i głosów widzów do wielkiego finału już na tym etapie awansowała jedna para: Damian Kordas i Janja Lesar. Pozostałe dwa duety walczyły w dogrywce. Ich zadanie polegało na zatańczeniu tanga. Było jednak małe "ale". Żadna z par nie znała wcześniej piosenki, do której miała zatańczyć. Nikt nie mógł zatem ułożyć choreografii. Liczyły się taneczne umiejętności i zdolność do improwizacji.

Jurorzy przyznali Kubickiej 30 punktów. Co ciekawe, dokładnie tyle samo otrzymała Kurdej-Szatan. Po trzech tańcach modelka miała na koncie 87 punktów, a aktorka 90.

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł? [WYNIKI]

W półfinałowym odcinku "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" jedna z par usłyszała przykrą wiadomość. Po zsumowaniu ocen jurorów oraz głosów widzów z programem musieli pożegnać się Sandra Kubicka (która była jedną z faworytek) i Wojciech Jeschke. To oznacza, że w finale zobaczymy: Damiana Kordasa oraz zaskoczoną decyzją Barbarę Kurdej-Szatan.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (48)
Zobacz także