Trwa ładowanie...

Iwona Pavlović: "Basia Kurdej-Szatan nie zawsze tańczyła najlepiej"

Iwona Pavlović oceniła taniec Barbary Kurdej-Szatan tuż przed półfinałem "Tańca z Gwiazdami". Słowa jurorki mogą zdziwić telewidzów.

Iwona Pavlović: "Basia Kurdej-Szatan nie zawsze tańczyła najlepiej"Źródło: East News, fot: East News
d2fz0es
d2fz0es

"Taniec z Gwiazdami" jak zawsze przynosi widzom wiele emocji. Do półfinału dostały się trzy gwiazdy: Barbara Kurdej-Szatan, Sandra Kubicka i Damian Kordas. Iwona Pavlović jeszcze przed decydującym momentem postanowiła ocenić uczestników. Nie wszystkim spodobają się jej słowa.

ZOBACZ TAKŻE: Ruda z Red Lips: "Tata płakał, kiedy słuchał moich piosenek"

Barbara Kurdej-Szatan to faworytka widzów od samego początku 10. edycji programu. Jednak najsurowsza jurorka "Tańca z Gwiazdami" fachowo podeszła do tematu.

d2fz0es

- Są takie tańce, które nie zawsze wszystkim leżą. Widać to u Basi. Faktycznie, nie zawsze tańczyła najlepiej. Dlatego te dwa ostatnie odcinki będą bardzo ekscytujące - wyznała jurorka "Tańca z Gwiazdami".

W poprzedniej edycji show Iwona Pavlović często nie zgadzała się z werdyktem widzów. Głównie za sprawą Justyny Żyły, która wg niej tańczyła najgorzej, a otrzymywała sporo głosów.

Ta edycja o wiele bardziej zadowala jurorkę. O kryształową kulę będą walczyły osoby, które w jej ocenie najbardziej na nią zasługują.

- Gdy usłyszałam, kto będzie w półfinale, to poczułam ulgę pierwszy raz we wszystkich dziesięciu edycjach w Polsacie. Te trzy pary są rzeczywiście najlepsze! To balsam na moje serce zgodzić się z werdyktem widzów - mówiła "Faktowi" Iwona Pavlović.

Kto jest waszym faworytem tej edycji "Tańca z Gwiazdami"?

d2fz0es
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fz0es