Trwa ładowanie...
ycipk-3zr1wg

"Taniec z gwiazdami": Sandra Kubicka jest chora. Możliwe, że nie będzie mogła mieć dzieci

Podczas ostatniego odcinka programu "Taniec z gwiazdami" Sandra Kubicka ujawniła niepokojącą wiadomość. Modelka choruje na zespół policystycznych jajników.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Taniec z gwiazdami": Sandra Kubicka cierpi na straszną chorobę. Utrudni jej zajście w ciążę
"Taniec z gwiazdami": Sandra Kubicka cierpi na straszną chorobę. Utrudni jej zajście w ciążę (ONS.pl)
ycipk-3zr1wg

Ostatnimi czasy nie najlepiej układa się w życiu Sandry Kubickiej. Czyżby dopadła ją "klątwa" "Tańca z gwiazdami" (celebryci rozstają się z partnerami)?. Modelka przeżywa ostatnio ogromny kryzys w związku z Kaio Alvesem Goncalvesem. Dodatkowo jej partner taneczny z "Tańca z gwiazdami", Adam Adamonis, doznał kontuzji, przez którą musiał opuścić program.

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" poznaliśmy nowego tanecznego towarzysza Sandry, którym został Wojciech Jeschke. Nie była to jednak najbardziej szokująca informacja programu. Modelka zdradziła, że choruje na syndrom policystycznych jajników. Dolegliwość praktycznie uniemożliwia zajście w ciążę.

- Poszłam do ginekologa, od którego dowiedziałam się, że mam syndrom policystycznych jajników. Uniemożliwia mi to zajście w ciążę. Mój chłopak wie, jak bardzo chcę mieć dzieci. On widzi, jak cierpię, gdy przebywa ze swoją córką - mówiła Kubicka.

ycipk-3zr1wg

- Kochasz kogoś nad życie. Poznajesz nareszcie osobę, o jakiej zawsze marzyłaś. Nigdy w życiu nie byłam tak szczęśliwa. On ma wszystko to, co mógłby ci dać. Tylko nagle ty nie masz - dodała zapłakana.

Kubicka nie pozostała jednak bierna w obliczu choroby. Gwiazda zaczęła opowiadać o niej za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Stara się wykorzystać swój wizerunek, by uświadamiać kobiety z całego świata, że tego typu przypadłość nie czyni ich gorszymi.

ZOBACZ TAKŻE: "Taniec z gwiazdami": Sandra Kubicka cierpi na straszną chorobę. Utrudni jej to zajście w ciążę

ycipk-3zr1wg
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3zr1wg

ycipk-3zr1wg
ycipk-3zr1wg