Trwa ładowanie...
d3p45ku

"Taniec z Gwiazdami": Adam Adamonis odchodzi z programu. Kto zostanie partnerem Sandry Kubickiej?

Adam Adamonis, z powodu kontuzji, ostatecznie zrezygnował z dalszego udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Odnowiła mu się kontuzja nogi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Taniec z Gwiazdami": Adam Adamonis odchodzi z programu. Kto zostanie partnerem Sandry Kubickiej?
"Taniec z Gwiazdami": Adam Adamonis odchodzi z programu. Kto zostanie partnerem Sandry Kubickiej? (East News)
d3p45ku

Adam Adamonis zaledwie dzień przed emisją kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami" musiał zrezygnować z dalszych występów. Oficjalny komunikat podaje, że przyczyną jest odnowienie kontuzji nogi. Tancerz nie krył swojego rozczarowania.

"Jest mi strasznie przykro. Naprawdę strasznie. Przede wszystkim dlatego, że to się stało teraz, pod koniec programu, przed samą metą. Nie chciałbym też, żeby ktoś się nade mną litował, bo zawsze byłem i jestem fighterem, ale kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie mógłbym dalej tańczyć. Jestem bardzo dumny, że udało mi się doprowadzić moją partnerkę Sandrę aż do ćwierćfinału i bardzo się cieszę, że rozbudziłem w niej taką miłość do tańca. I będę za nią bardzo trzymał kciuki" - napisał Adamonis w komunikacie.

Na ten moment nie wiadomo, kto zastąpi go u boku Sandry Kubickiej. Wszystko jednak wskazuje na to, że będzie to Wojciech Jeschke, który już raz występował w zastępstiwe za Adamonisa.

d3p45ku

ZOBACZ TAKŻE: Spędziliśmy dzień z Sandrą Kubicką. Tylko nam pokazała swoje mieszkanie!

d3p45ku

Podziel się opinią

Share
d3p45ku
d3p45ku