Trwa ładowanie...
ycipk-3zr1wg

"Taniec z Gwiazdami": Adam Adamonis kontuzjowany. Z kim zatańczy Sandra Kubicka?

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Produkcja Polsatu nie ma jednak dobrych wieści. Adam Adamonis został kontuzjowany. Sandra Kubicka ma powody do zmartwień.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Adamonis kontuzjowany
Adam Adamonis kontuzjowany (East News, Fot: East News)
ycipk-3zr1wg

Obecna edycja "Tańca z Gwiazdami" przynosi widzom mnóstwo emocji. Kiedy z niecierpliwością czekaliśmy na 6. odcinek polsatowskiego show na żywo, producenci programu przekazali wyjątkowo złą wiadomość dla Sandry Kubickiej.

ZOBACZ TAKŻE: Spędziliśmy dzień z Sandrą Kubicką. Tylko nam pokazała swoje mieszkanie!

ycipk-3zr1wg

Modelka prawdopodobnie na tanecznym parkiecie spotka się z innym tancerzem niż z Adamem Adamonisem.

- Dzisiaj rano niespodziewanie naderwałem mięsień łydki. Nie mam pojęcia, co się stało, ale przy podnoszeniu przy freestylu tak się właśnie wydarzyło. Dlatego nie wiem, czy wystąpię dziś wieczorem - powiedział w oświadczeniu Adam Adamonis.

- To trudny moment dla mnie. Po pierwsze nie wiem, co zrobić z moją gwiazdą Sandrą, żeby się nie martwiła. A zapewniam, że jest świetnie przygotowana do dwóch tańców. Będzie trzeba załatwić partnera dosyć szybko, który podejmie rękawice - dodał.

ycipk-3zr1wg

Sandra Kubicka jest załamana. Na swoim profilu na InstaStory powiedziała, że dopadł ją stres, przez co ma ściśnięty żołądek.

Będziecie oglądali ten odcinek?

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3zr1wg

ycipk-3zr1wg
ycipk-3zr1wg