"Szansa na Sukces". Kto wygrał pierwszy odcinek programu z udziałem Ani Wyszkoni?

"Szansa na Sukces". Kto wygrał pierwszy odcinek programu z udziałem Ani Wyszkoni?
Źródło zdjęć: © ONS.pl

07.04.2019 17:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Szansa na Sukces" powróciła po 7 latach przerwy. Gościem specjalnym była Ania Wyszkoni. Kto wygrał pierwszy odcinek "Szansy na Sukces"?

Mimo usilnych starań stacji TVP, nowa edycja "Szansy na Sukces" nie została przyjęta ciepło przez widzów. Niektórzy mówią nawet, że program jest porażką. Najbardziej negatywnie została oceniona zmiana prowadzącego, wielu nie wyobraża sobie kultowego show bez Wojciecha Manna. Na miejscu gospodarza tym razem stanął Artur Orzech, któremu brakuje charakterystycznego ciętego języka i ironicznych ripost Manna.

Gościem specjalnym i jurorem pierwszego odcinka była Ania Wyszkoni. Uczestnicy wykonywali utwory zarówno z repertuaru Wyszkoni, jak i jej zespołu "Łzy". To była trzecia wizyta Ani Wyszkoni w programie "Szansa na sukces". Piosenkarka stwierdziła, że "zawsze lubiłam ten program za szczerość, nie ma tu czegoś, co oszuka talent uczestników. Trzeba pokazać swoją wrażliwość".

Pierwszy odcinek "Szansy na Sukces" wygrała Joanna Siwik, która występowała jako pierwsza. Artur Orzech rozpoczął od kultowego pytania, czyli "Skąd do nas przyjechałaś?". Kobieta zdradziła, że mieszka w Szczytnie na Mazurach. Joanna Siwik z wykształcenia jest promotorem zdrowia, a obecnie pracuje jako przedstawiciel regionalny w firmie sprzedającej kasy fiskalne. Kobieta wylosowała utwór "Biegnij przed siebie" i zdecydowała się wybrać taśmę profesjonalną. Ania Wyszkoni była zachwycona jej aranżacją utworu, dlatego to Joanna Siwik została zwyciężczynią 1. odcinka "Szansy na Sukces".

Ania Wyszkoni zdecydowała się wyróżnić trzech innych wykonawców. Pierwszym był duet Adrianny Jędrzejak i Mateusza Wiskulskiego z Gliwic, którzy zaśpiewali znany i lubiany hit "Czy ten pan i pani?". Na drugie wyróżnienie zasłużyła Gabriela Nawój, studentka pochodząca z Tarnowa, wykonując utwór "Wiem, że jesteś tam".

Czy program "Szansa na Sukces" ma szansę na powodzenie bez Wojciecha Manna?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także