Rozrywka"Szansa na Sukces". Odcinek z piosenkami tragicznie zmarłej Anny Jantar, czy jej córka Natalia Kukulska zasiądzie w jury programu?

"Szansa na Sukces". Odcinek z piosenkami tragicznie zmarłej Anny Jantar, czy jej córka Natalia Kukulska zasiądzie w jury programu?

"Szansa na Sukces". Odcinek z piosenkami tragicznie zmarłej Anny Jantar, czy jej córka Natalia Kukulska zasiądzie w jury programu?
Źródło zdjęć: © East News

07.04.2019 15:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Szansa na sukces" powraca do ramówki Telewizji Polskiej. W jednym z odcinków uczestnicy zaśpiewają hity Anny Jantar. Twórcom programu zależy na tym, aby w jury zasiadła jej córka – Natalia Kukulska. Czy piosenkarka wystąpi w "Szansie na Sukces"?

"Szansa na sukces" to kultowy program, w którym przez lata debiutowało wiele gwiazd estrady (Justyna Steczkowska, Ewa Farna, Katarzyna Cerekwicka czy Natalia Szroeder). Show cieszyło się niezwykłą popularnością, nic więc dziwnego, że po latach powrócił na ramówkę TVP w niezmienionym formacie. Wiemy, że jeden z pierwszych odcinków ma być poświęcony twórczości tragicznie zmarłej Anny Jantar, a w jury ma zasiąść jej córka Natalia Kukulska.

Uczestnicy będą mieli możliwość zaśpiewania klasycznych hitów Jantar, a Natalii Kukulskiej zaproponowano rolę jurora. To ona ma krytycznym okiem oceniać występy piosenkarek i piosenkarzy, którzy w "Szansie na sukces" zdecydowali się zmierzyć z kultowymi repertuarem Anny Jantar.

Nie wiadomo czy Natalia Kukulska przyjęła propozycję twórców programu "Szansa na Sukces". Sama piosenkarka mówiła wielokrotnie, że zależy jej na rozwijaniu własnego repertuaru i wolałaby nie wracać do piosenek matki.

Pierwszy odcinek "Szansy na Sukces. Opole 2019" obejrzymy na antenie TVP 2 już 7 kwietna 2019 o godzinie 15.15. Uczestnicy zaśpiewają piosenki z repertuaru Ani Wyszkoni, a członkiem jury oraz gościem specjalnym będzie wokalistka zespołu Łzy. Niestety w roli prowadzącego nie zobaczymy Wojciecha Manna. Wielu widzów nie wyobraża sobie programu bez kultowego dziennikarza. Miejsce Mana zajmie Artur Orzech.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także