Trwa ładowanie...

Wiadomo już, kto zastąpi Manna w "Szansie na sukces"

Nowym prowadzącym "Szansy na sukces" zostanie Artur Orzech. Mann odmówił udziału w show.

Share
Wiadomo już, kto zastąpi Manna w "Szansie na sukces"
Źródło: East News
d1l7jkx

To już pewne. Słynny polski program muzyczny powraca na antenę Telewizji Polskiej. Właśnie trwają nagrania, a efekty pracy produkcji zobaczymy już za kilka tygodni. Dyrektor programowy TVP ma nadzieję, że show będzie czarnym koniem wiosennej ramówki stacji. Jednak czy uda się to bez kultowego prowadzącego?

Póki co ciężko nam wyobrazić sobie "Szansę na sukces" bez Wojciecha Manna. Gdy w 2012 r. Mann postanowił pożegnać się z formatem, stacja zdjęła show z anteny. Jak donosi "Super Express" dziennikarz dostał ponowną propozycję współpracy z TVP, ale odmówił. Zastąpi go Artur Orzech, który prowadzi wiele imprez kulturalnych i jest związany z radiową Trójką.

– Przepraszam, ale nie mam czasu na komentarze, właśnie nagrywamy ten program – powiedział Orzech w rozmowie z tabloidem.

Na początku lutego informowano o castingach na uczestników programu. Warunkiem uczestnictwa jest dobry głos i ukończone 12 lat. Przypomnijmy, że dzięki "Szansie na sukces" wypłynęły takie talenty jak Kasia Cerekwicka, Ewa Farna czy Justyna Steczkowska.

Będziecie oglądać "Szansę na sukces" bez Wojciecha Manna?

d1l7jkx

Podziel się opinią

Share
d1l7jkx
d1l7jkx