Trwa ładowanie...

Spore zmiany w "Stuleciu Winnych". Wymieniono główne aktorki

W "Stuleciu Winnych" czas nie stoi w miejscu. W związku ze sporym przeskokiem czasowym w kolejnym sezonie produkcja postanowiła wprowadzić spore zmiany. Bliźniaczki, będące osią historii rodziny Winnych, zagrają nowe aktorki. ­­­

Share
Jan Wieczorkowski z serialowymi córkami: Karoliną Bacią i Weroniką Humaj
Jan Wieczorkowski z serialowymi córkami: Karoliną Bacią i Weroniką HumajŹródło: akpa
d37lf6r

"Stulecie Winnych" okazało się kolejnym historycznym serialowym przebojem TVP. Losy kilku pokoleń rodziny Winnych żywo zainteresowały widzów. Obecnie fani czekają na trzeci sezon produkcji. Widzowie muszą się przygotować na to, że w nadchodzącym sezonie czekają ich spore zmiany. Jak się okazuje, nie zobaczą w nim odtwórczyń głównych ról, bliźniaczek Ani i Mani, czyli Karoliny Baci i Weroniki Humaj. Przypomnijmy, że losy, które zobaczą na ekranie, rozgrywają się 6 lat po zakończeniu tych z 2. sezonu, a mówiąc ściślej od 1956 do 1976 r.

Ilona Łepkowska wciąż współpracuje z TVP. "Nie zrywam żadnej umowy"

Oznacza to, że wszyscy bohaterowie będą znacznie postarzeni. W przypadku młodych aktorek nie wystarczyła jednak charakteryzacja. Produkcja uznała podobno, że aktorki są wciąż za młode, by grać dojrzałe kobiety.

d37lf6r

Jak informuje "Fakt", zastąpią je starsze koleżanki po fachu: Magdalena Walach (zagra Manię) i Urszula Grabowska (w roli Ani). O zmianach informowała także Karolina Bacia w mediach społecznościowych, oficjalnie żegnając się z lubianą przez widzów bohaterką.

Przypomnijmy, że w kolejnej odsłonie serialu na pierwszy plan wysuwać się będą młodsze pokolenia, a więc córki Mani: Basia (oraz jej córki, bliźniaczki Julia i Urszula) i Kasia oraz dzieci Ani: Ewa i Michał.

Ich losom będą przypatrywać się oczywiście rodzice i bliscy. W nadchodzącym sezonie pojawią się zatem ponownie m.in. Barbara Wypych, Lesław Żurek, Stefan Pawłowski, Jan Wieczorkowski, Katarzyna Kwiatkowska i Piotr Rogucki.

d37lf6r

Jesteście ciekawi trzeciego sezonu "Stulecia Winnych"?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d37lf6r

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37lf6r
d37lf6r