Trwa ładowanie...
dfym4xi

Gwiazdor TVP uległ poważnemu wypadkowi. Błaga o pomoc

Aktor znany z ról w "Złotopolskich" i "Klanie" jest niezdolny do pracy. Grzegorz Kowalczyk nie ma wystarczającej kwoty na leczenie, założył więc internetową zbiórkę, aby zdobyć fundusze na operację i rehabilitację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzegorz Kowalczyk potrzebuje pomocy
Grzegorz Kowalczyk potrzebuje pomocy (Twitter.com)
dfym4xi

Grzegorz Kowalczyk jest znany widzom seriali m.in. "Złotopolskich", "Klanu", "Samego życia" czy "Na Wspólnej". Karierę rozpoczął od musicalu "Metro", w którym grał w Studio Buffo do dziś.

Niestety aktora nie zobaczymy w najbliższym czasie ani na ekranach telewizorów, ani na deskach teatru. Uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku którego złamał kolano w trzech miejscach.

Czym Polsat, TVN i TVP zawalczą jesienią o widza?

Obecnie aktor nie jest w stanie normalnie funkcjonować, a tym bardziej wrócić do pracy. Konieczna jest operacja, a później specjalistyczna rehabilitacja.

dfym4xi

Grzegorz Kowalczyk publicznie przyznał, że nie posiada wystarczającej sumy pieniędzy na leczenie. Dlatego zorganizował internetową zbiórkę, prosząc o pomoc (znajdziecie ją tutaj).

- Przez wiele lat starałem się pomagać innym. Od 25 lat jestem honorowym dawcą krwi, a od kilku lat zasłużonym dawcą. Wiem, jak bardzo potrafią być wdzięczni ci, którzy z tej pomocy korzystają. Podobnie ja będę wdzięczny za okazanie wsparcia, aby jak najszybciej wrócić do zawodu. Kolejne role już czekają - napisał aktor na stronie pomagam.pl.

Na koszty leczenia potrzebna jest kwota 20 tys. zł. Dotychczas w zbiórce udało się zebrać 4,7 tys. zł. Aktorowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dfym4xi

Podziel się opinią

Share
dfym4xi
dfym4xi