Trwa ładowanie...
d11o7mj

Serial docu-crime "Komisariat” już wiosną na antenie TVP1

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, w wiosennej ramówce Jedynki znajdzie się nowy, codzienny serial paradokumentalny "Komisariat". Jedną z głównych ról zagra znany z "W11" Sebastian Wątroba.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Serial docu-crime "Komisariat” już wiosną na antenie TVP1
(Archiwum prywatne)
d11o7mj

Serial opowiadać będzie o pracy funkcjonariuszy kryminalnych w tytułowym komisariacie policji. Oprócz policjantów bohaterami paradokumentu będą m.in. technicy policyjni i ich stali informatorzy. "Komisariat" powstał na podstawie prawdziwych historii kryminalnych z akt policyjnych i sądowych. Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, nowością w docu-crime będzie pokazanie kulis pracy policyjnego laboratorium. W serialu szefem zespołu laboratorium jest biegły z zakresu daktyloskopii, badań porównawczych, mikrośladów i badań genetycznych.

Głównym bohaterem "Komisariatu" będzie komisarz Krzysztof Maj, którego zagra Sebastian Wątroba (znany z "W11", "Detektywów" i "Sprawiedliwych"). W każdym odcinku pojawią się także komisarz Aneta Polakowska (w tej roli Anna Dzierża) oraz aspirant Jakub Zawilski (Konrad Marszałek). Widzowie zobaczą również ich życie prywatne.

"Komisariat" trafi na antenę TVP1 wiosną i będzie emitowany w dni powszednie o godzinie 16:30. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana

d11o7mj
   Archiwum prywatne
TVP PAP
TVP

ZOBACZ TAKŻE:

d11o7mj
d11o7mj

Podziel się opinią

Share

d11o7mj

d11o7mj