Trwa ładowanie...
d11o7mj

Policja zabrała Kamilowi Durczokowi broń. Skąd się u niego wzięła?

Kamil Durczok znów pod lupą policji? Funkcjonariusze skonfiskowali u niego kolekcję broni i wszczęli postępowanie. Dziennikarz wyjaśnia sprawę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja zabrała Kamilowi Durczokowi broń. Skąd się u niego wzięła?
(AKPA)
d11o7mj

Sprawę opisała „Super Expressowi” podinspektor Aleksandra Nowara, rzecznik prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. - Zdeponowano trzy rodzaje broni. Mówimy tu o broni myśliwskiej, bojowej i gazowej. Pan Durczok był wezwany na komendę na początku stycznia i dobrowolnie przekazał tę broń. Samo postępowanie jeszcze się nie skończyło, jest w toku – mówiła.

Jak się okazuje, dziennikarz miał posiadać w swojej kolekcji pistolet Walther, pistolet gazowy i śrutową strzelbę myśliwską. Durczok, jak podaje informator tabloidu, ma już w tej sprawie pełnomocnika i wystąpił o zwrot broni. Sam dziennikarz nie doszukuje się natomiast żadnej sensacji czy skandalu.

- Od 20 lat mam pozwolenie na broń do ochrony osobistej. Obecnie jest ona w depozycie policyjnym, wszczęto procedurę sprawdzającą. Sądzę, że było to związane z odebraniem mi prawa jazdy. Z tego, co wiem, jest to rutynowa procedura w takich przypadkach, absolutnie spokojnie czekam na wynik tego postępowania – skomentował sprawę na łamach tabloidu Durczok.

d11o7mj

Durczokowi zabrano prawo jazdy w połowie stycznia, po tym jak jechał swoim autem pod Częstochową ponad 50 km/godz.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Get the look

d11o7mj

Podziel się opinią

Share

d11o7mj

d11o7mj