Trwa ładowanie...
28-02-2017 09:13

Policja zabrała Kamilowi Durczokowi broń. Skąd się u niego wzięła?

Kamil Durczok znów pod lupą policji? Funkcjonariusze skonfiskowali u niego kolekcję broni i wszczęli postępowanie. Dziennikarz wyjaśnia sprawę.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Policja zabrała Kamilowi Durczokowi broń. Skąd się u niego wzięła?Źródło: AKPA
d1asr1f

Sprawę opisała „Super Expressowi” podinspektor Aleksandra Nowara, rzecznik prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. - Zdeponowano trzy rodzaje broni. Mówimy tu o broni myśliwskiej, bojowej i gazowej. Pan Durczok był wezwany na komendę na początku stycznia i dobrowolnie przekazał tę broń. Samo postępowanie jeszcze się nie skończyło, jest w toku – mówiła.

Jak się okazuje, dziennikarz miał posiadać w swojej kolekcji pistolet Walther, pistolet gazowy i śrutową strzelbę myśliwską. Durczok, jak podaje informator tabloidu, ma już w tej sprawie pełnomocnika i wystąpił o zwrot broni. Sam dziennikarz nie doszukuje się natomiast żadnej sensacji czy skandalu.

- Od 20 lat mam pozwolenie na broń do ochrony osobistej. Obecnie jest ona w depozycie policyjnym, wszczęto procedurę sprawdzającą. Sądzę, że było to związane z odebraniem mi prawa jazdy. Z tego, co wiem, jest to rutynowa procedura w takich przypadkach, absolutnie spokojnie czekam na wynik tego postępowania – skomentował sprawę na łamach tabloidu Durczok.

d1asr1f

Durczokowi zabrano prawo jazdy w połowie stycznia, po tym jak jechał swoim autem pod Częstochową ponad 50 km/godz.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1asr1f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1asr1f