Trwa ładowanie...
d2zef1i

Kolejne zmiany w TVP. "Sportowa niedziela" znika z ramówki

Telewizja Polska rezygnuje z pokazywania przeglądu wydarzeń sportowych - "Sportowa niedziela" - w telewizyjnej Jedynce. Jak donosi portal WirtualneMedia, od 5 marca magazyn pokazywany będzie wyłącznie na antenie TVP Sport.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Jacek Kurski
Jacek Kurski (PAP)
d2zef1i

"Sportowa niedziela", to magazyn podsumowujący tydzień w sporcie. W TVP1 nadawana była z przerwami od 1980 roku. W ostatnim czasie (do sierpnia 2016 roku) można ją było oglądać równolegle w TVP Info i na antenie TVP Sport. Od 28 sierpnia 2016 roku "Sportowa niedziela" przeniesiona została z TVP Info do TVP1. O powrocie programu do jesiennej ramówki Jedynki prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski informował rok temu za pośrednictwem profilu na Twitterze: - Sport to też misja. Odbudowujemy telewizję publiczną. #dobrazmiana - napisał Kurski.

Teraz jednak władze stacji postanowiły zmienić wcześniejsze ustalenia. Ostatnie wydanie magazynu na antenie TVP1 pokazane zostanie 26 lutego o godzinie 22:55. Od kolejnego tygodnia, czyli 5 marca program pojawi się wyłącznie w TVP Sport. "Sportowa niedziela", to najdłużej emitowany informacyjny program sportowy Telewizji Polskiej.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną WP.PL
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (WP.PL)

ZOBACZ TAKŻE:

d2zef1i

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2zef1i

Podziel się opinią

Share
d2zef1i
d2zef1i