Trwa ładowanie...
31-01-2017 22:35

"Kropka nad i": Olejnik zapytała Marcinkiewicza o książkę byłej żony. Jego reakcja była rozbrajająca

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz, była żona Kazimierza Marcinkiewicza, chwaliła się ostatnio, że napisała książkę. Miała nie szczędzić w niej niewygodnych szczegółów o ich małżeństwie. Były premier miał natomiast zarzucać, że nie opisała prawdy. Ten fakt nie umknął Monice Olejnik, która w przewrotny sposób postanowiła zapytać polityka w "Kropce nad i" o tę publikację.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Kropka nad i": Olejnik zapytała Marcinkiewicza o książkę byłej żony. Jego reakcja była rozbrajającaŹródło: kadr z programu
d3itnwu
d3itnwu

- Lech Wałęsa nie był zadowolony, gdy Danuta Wałęsowa napisała o nim książkę. Pan nie jest zadowolony, że była żona napisała o panu książkę? Jest pan wściekły? Marcinkiewicz nie ukrywał zaskoczenia pytaniem. Próbował wybrnąć z styuacji i stwierdził, że jej nie czytał. Co więcej, nieporadnie próbował z niej zadrwić. Dało się wyczuć, że chce podkreślić iż jego zdaniem książka jest wątpliwej jakości. - To jakaś poezja? Ja takiej poezji nie czytam. Herberta czytam - odparł. Mimo, iż dziennikarka usiłowała wyciągnąć jakikolwiek komentarz, polityk wymijająco prowokował ją, by opowiedziała mu, o czym pisała jego żona. Widać było, że chce jak najszybciej zakończyć ten temat. - Ja już nie zajmuję się opowiadaniem. Zawodowo zajmuję się gospodarką, a polityką komentatorsko - uciął. Oglądaliście ten odcinek?

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: Monika Olejnik o balowych kreacjach

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3itnwu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3itnwu