Trwa ładowanie...

"Sanatorium miłości": zobaczcie zwiastun trzeciego odcinka

Przed nami trzeci odcinek programu, w którym dowiemy się, kto jest ulubionym kuracjuszem uczestników. Macie swoje typy?

"Sanatorium miłości": zobaczcie zwiastun trzeciego odcinkaŹródło: Facebook.com
d2wq192
d2wq192

Po dwóch odcinkach tempo programu nadal jest dość powolne. Brak tu dramatów, sprzeczek czy oczekiwanych uniesień serca. Póki co poznajemy uczestników i odkrywamy w nich... kolejne wady. Sądząc po komentarzach internautów, widzowie przekonują się do pań, mają swoich "ulubionych" panów, ale niemal wszyscy zgodnie twierdzą, że pan Ryszard z Warszawy jest prawdziwym utrapieniem. Nie milkną głosy, że jego współlokator, pan Leszek, powinien dostać medal za to, że wytrzymuje z takim marudą!

A co z romansami i flirtem? Uczestnicy są na pewno siebie ciekawi, doszło do pierwszych szybkich randek, ale nie ma jeszcze żadnych deklaracji. Czy na drodze stoją wygórowane oczekiwania? Pan Cezary, który zapowiedział na samym początku, że szuka kobiety do tańca, sam jest najsłabszym tancerzem. W ostatnim odcinku zdradził, że jego żona zginęła w wypadku. Opowiadał, jak bardzo ją kochał i jak piękną była kobietą. To dość smutne, że jest pogrążony w przykrych wspomnieniach i tęsknocie, zamiast patrzeć w przyszłość. Być może to go blokuje?

Byliśmy na konferencji "Sanatorium miłości". Tak się bawią seniorzy:

W kolejnym odcinku w tę niedzielę zobaczymy wyniki wyboru na ulubionego kuracjusza. Trudno powiedzieć, do czego ma ten wybór prowadzić i w jaki sposób wpłynąć na program. Ale nie ukrywamy, że nieco akcji by się przydało. Póki co show ma dobrą oglądalność, ale drugi odcinek miał już niższą, niż pierwszy. Oby to nie był trend...

d2wq192
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wq192