"Sanatorium miłości": kolejny zadowalający wynik oglądalności. Show się rozkręca?

"Sanatorium miłości": kolejny zadowalający wynik oglądalności. Show się rozkręca?
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Basia Żelazko

28.01.2019 17:32, aktual.: 29.01.2019 07:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Póki co, jeszcze daleko mu do innego randkowego formatu, "Rolnika". Ale "Sanatorium" już jest w czołówce!

Dwunastu bohaterów "Sanatorium miłości" to ludzie w dojrzałym wieku, którzy jeszcze nie stracili wiary w miłość. Kamera TVP towarzyszy im podczas codziennych zabiegów i aktywności w sanatorium w Ustroniu. O ile panie dały się poznać jako bardzo sympatyczne i aktywne osoby, to z panami... jest nieco gorzej.Niektórzy z nich mają naprawdę wysokie mniemanie o samych sobie i wygórowane wymagania wobec pań. Na domiar złego nie brakuje marudy...

Show "rozkręca się" powolutku, z pewnością brakuje emocji podobnych do tych, które towarzyszły poszukiwaniu żon przez rolników, ale to produkcja, która również bazuje na autentycznych uczestnikach i to jest jej największą wartością. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl drugi odcinek show znalazł się w ubiegłotygodniowej czołówce. Trzeba jednak podkreślić, że jego widownia była mniejsza o kilkaset tysięcy od widowni premierowego odcinka.

W ostatnią niedzielę Jedynkę wybrało ponad 3,7 mln widzów. To wciąż wynik, którego może pozazdrościć konkurencja. Pytanie tylko, czy trzeci odcinek znowu przyniesie spadek? Oglądacie "Sanatorium miłości"?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także