Trwa ładowanie...
dyco5tg

Udany debiut "Sanatorium miłości". Jacek Kurski pochwalił się wynikiem oglądalności

Rozrywkowe show z seniorami w roli głównej przypadło widzom do gustu. "Sanatorium miłości" zaliczyło wysokie wyniki oglądalności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uczestnicy "Sanatorium miłości" i prowadząca Marta Manowska
Uczestnicy "Sanatorium miłości" i prowadząca Marta Manowska (East News)
dyco5tg

Po sukcesie, jaki odniósł program "Rolnik szuka żony", Telewizja Polska wyszła naprzeciw oczekiwaniom widzów i wyemitowała kolejny format o randkowaniu. Tym razem miłości szukają seniorzy. Po emisji pierwszego odcinka wiemy już, że na nudę nie będziemy mogli narzekać.

Sześć kobiet i sześciu mężczyzn pojechało do Ustronia z nadzieją znalezienia swojej drugiej połówki. Seniorzy są na tyle asertywni i obrotni, że prowadząca Marta Manowska nie będzie musiała im zbytnio pomagać. Co więcej, widzów czeka jeszcze więcej emocji (nie tylko związanych z sercowymi podbojami bohaterów), bo jak wynikało z konferencji prasowej, przed uczestnikami turnus pełen wrażeń, zabiegów kondycyjnych oraz niezapomnianych atrakcji.

*ZOBACZ TEŻ: Marta Manowska tańczy z emerytami w ramach promocji "Sanatorium miłości" *

Show wywołało już gorącą dyskusję w sieci. Wśród internautów pojawiło się sporo głosów, że grupa odbiorców 60+ w końcu dostała swoje reality-show z prawdziwego zdarzenia. Znaleźli się także tacy, którzy bardziej sceptycznie podchodzili do programu. Pojawiały się nawet opinie, że to "Big Brother" dla seniorów. Niemniej, internauci zgodnie przyznali, że twórcom programu nie brakuje kreatywności, a uczestnikom fantazji. Internetowa dyskusja w sieci to jednak nie wszystko. Premiera show TVP spotkała się ze sporym zainteresowaniem widzów.

dyco5tg

Jacek Kurski pochwalił się na Twitterze, że TVP udało się znów przyciągnąć przed telewizory pokaźną widownię. Premierowy odcinek "Sanatorium miłości" według MOR (modelu oglądalności rzeczywistej), z którego dane czerpie TVP, osiągnął wynik ponad 4 mln widzów.

O udanym debiucie show pisał także portal wirtualnemedia.pl. Z badań przeprowadzonych przez Nielsen Audience Measurement wynika, że pierwszy odcinek programu osiągnął nieco mniejszy, choć i tak imponujący wynik, ok. 3,53 mln widzów.

dyco5tg

Wiele wskazuje na to, że "Sanatorium miłości" może okazać się kolejnym rozrywkowym hitem TVP. Kolejne odcinki prowadzonego przez Martę Manowską show będą nadawane w niedziele o godz. 21:15.

dyco5tg

Podziel się opinią

Share

dyco5tg

dyco5tg