Trwa ładowanie...
d1klwni

"Rolnik szuka żony": Zaskakujący obrót spraw po zakończonym sezonie

Pojechały na wieś szukać miłości. Po rozczarowaniu czekało na nie niemałe zaskoczenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Nie było happy endu, jakiego spodziewali się widzowie
Nie było happy endu, jakiego spodziewali się widzowie (Facebook.com)
d1klwni

Ela i Małgosia były kandydatkami Jana, najstarszego rolnika w piątym sezonie programu "Rolnik szuka żony". Jan od początku faworyzował Małgonię, nazywając ja nawet swoja narzeczoną. Dwie pozostałe kandydatki, Ela i Maria, wyczuły niezręczność tej sytuacji i szybko utloniły się do swoich domów.

Wydawało się, że relacja Małgorzaty i Jana nabierze rumieńców, padały dość poważne deklaracje. Jakie było zaskoczenie widzów i prowadzącej (Marty Manowskiej), gdy okazało się, że związek nie przeszedł próby czasy i dziś łaczy ich jedynie "przyjaźń".

d1klwni

Już wiemy, że nie łączy ich naprawdę nic, po rozczarowaniu po prostu przestali się kontakować. Za to... Ela i Małgorzata odkryły, że łączy je naprawdę wiele i stały się serdecznymi przyjaciółkami!

Podczas programu "Pytanie na śniadanie" opowiadały z radością, że początkowo w programie nie wiedziały, czy mają ze soba rywalizować, czy probówać się przyjaźnić. Gdy Jan zniknął z horyzontu, okazało się, że uwielbiają ze sobą rozmawiać i smsować.

"Od rana telefon się grzeje. Smsy, rozmowy i Messenger!", "Gdy nie rozmawiamy przez dwie godziny, czujemy się dziwnie" - mówiły w programie.

d1klwni

No cóż, panie są kolejnym przykładem na to, że program "Rolnik szuka żony" może być prawdziwą przygodą i lekarstwem na samotność!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1klwni

Podziel się opinią

Share
d1klwni
d1klwni