Trwa ładowanie...
d12itfs

"Rolnik szuka żony": Jan podobno spotkał się z Marią. "Było miło"

Kiedy pojawiły się zdjęcia z nagrań świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony", Jan wyraźnie zasmucony siedział z grymasem na twarzy. Jak donosi tabloid, na nagraniach pojawiła się też Maria. Mimo że nie było jej na wspólnych fotografiach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Świąteczny odcinek wywoła z pewnością mnóstwo emocji.
Świąteczny odcinek wywoła z pewnością mnóstwo emocji. (Facebook.com, Fot: Facebook)
d12itfs

Jan był jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci w najnowszej edycji show TVP. Najstarszy rolnik zaprosił do swojego gospodarstwa trzy kandydatki. Jedna z nich, Małgonia, walczyła zawzięcie o względy bohatera programu. Na tyle skutecznie, że Maria i Elżbieta postanowiły dobrowolnie opuścić wieś. Jan wziął decyzję na klatę i szczęśliwie gruchał z Małgorzatą.

Finał był szokujący. Jan zerwał z Małgorzatą na wizji, a Marię poprosił o numer telefonu, bo to ona była rzekomo jego faworytką. Jak donosi "Super Express", Maria była obecna na nagraniach wyjątkowego odcinka, który wyemitowany zostanie w święta Bożego Narodzenia.

Jan twierdzi, że było bardzo miło. - Malowaliśmy bombki i było całkiem przyjemnie, Małgonia nie została zaproszona - zdradził osobie związanej z programem.

d12itfs

Jeśli zastanawiacie się, co dalej, uczestnik show odpowiada: - Nie wiem, nie wiem, nie wiem - i podobno chce zorganizować kulig i zaprosić Marię.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d12itfs

Podziel się opinią

Share
d12itfs
d12itfs