Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Jan podobno spotkał się z Marią. "Było miło"

Kiedy pojawiły się zdjęcia z nagrań świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony", Jan wyraźnie zasmucony siedział z grymasem na twarzy. Jak donosi tabloid, na nagraniach pojawiła się też Maria. Mimo że nie było jej na wspólnych fotografiach.

"Rolnik szuka żony": Jan podobno spotkał się z Marią. "Było miło"Źródło: Facebook.com, fot: Facebook
d1kcp5z
d1kcp5z

Jan był jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci w najnowszej edycji show TVP. Najstarszy rolnik zaprosił do swojego gospodarstwa trzy kandydatki. Jedna z nich, Małgonia, walczyła zawzięcie o względy bohatera programu. Na tyle skutecznie, że Maria i Elżbieta postanowiły dobrowolnie opuścić wieś. Jan wziął decyzję na klatę i szczęśliwie gruchał z Małgorzatą.

Finał był szokujący. Jan zerwał z Małgorzatą na wizji, a Marię poprosił o numer telefonu, bo to ona była rzekomo jego faworytką. Jak donosi "Super Express", Maria była obecna na nagraniach wyjątkowego odcinka, który wyemitowany zostanie w święta Bożego Narodzenia.

Jan twierdzi, że było bardzo miło. - Malowaliśmy bombki i było całkiem przyjemnie, Małgonia nie została zaproszona - zdradził osobie związanej z programem.

d1kcp5z

Jeśli zastanawiacie się, co dalej, uczestnik show odpowiada: - Nie wiem, nie wiem, nie wiem - i podobno chce zorganizować kulig i zaprosić Marię.

d1kcp5z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kcp5z