Trwa ładowanie...
d281xdr

"Pytanie na śniadanie": produkcja usłuchała widzów. Robert El Gendy wraca do programu

W "Pytaniu na śniadanie" nadchodzą kolejne zmiany, a widzów czeka spora niespodzianka. Do programu wraca lubiany prezenter. Na ekranach telewizorów znów pojawi się Robert El Gendy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert El endy znów w "Pytaniu na śniadanie"
Robert El endy znów w "Pytaniu na śniadanie" (ONS.pl)
d281xdr

W ostatnim czasie obsada popularnego programu śniadaniowego zmieniała się niemal jak w kalejdoskopie. Głośnym echem odbiło się rozstanie stacji z Moniką Zamachowską i Michałem Olszańskim. Stacja wówczas tłumaczyła się chęcią odświeżenia programu i odmłodzenia ekipy prowadzących.

Później rozstano się z m.in. Tamarą Gonzalez Pereą i Robertem El Gendy. I tu także, a w szczególności w przypadku prezenterki rozstanie to było szeroko komentowane w mediach.

Tymczasowo z anteny zniknęła też Marcelina Zawadzka. W stałej ekipie prowadzących pojawiło się za to sporo nowych twarzy, jak Małgorzata Tomaszewska, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Olek Sikora i Małgorzata Opczowska. Teraz, jak się okazuje, szykuje się wielki powrót.

d281xdr

Do programu, i to już w najbliższym wydaniu, wraca Robert El Gendy. Taki obrót spraw wynika, jak się okazuje, jest reakcją na głosy publiczności, która nie kryje sympatii wobec prezentera.

"Tak, czytamy Wasze opinie. Tak, szanujemy Wasze zdanie. Tak, spełniamy Wasze prośby. Dlatego jutro zobaczycie Roberta w programie. Mamy nadzieję, że się cieszycie. My bardzo!", napisano na stronie programu na Facebooku. Produkcja ma jeszcze jedną niespodziankę w zanadrzu – nie wyjawiła fanom, z kim El Gendy poprowadzi najbliższy program. Jak myślicie?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d281xdr

Podziel się opinią

Share
d281xdr
d281xdr