Trwa ładowanie...
dq7nc4o

"Przyjaciele" powracają! To dzieje się naprawdę!

Fantastyczna wiadomość dla milionów fanów serialu "Przyjaciele" na całym świecie! Ich powrót został potwierdzony już oficjalnie, znamy szczegóły!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szóstka przyjaciół
Szóstka przyjaciół (East News)
dq7nc4o

W tym roku minie 16 lat, odkąd serial "Przyjaciele" przestał być nadawany. 10 sezonów przygód młodych ludzi mieszkających na nowojorskim Manhattanie podbiło świat i zmieniło oblicze telewizji.

W piątek każdy z szóstki aktorów na swoich instagramowych kontach umieścił zdjęcie obsady i podpis "To się dzieje" oznaczając stację HBO Max. Co to oznacza?

Niedawno wszystkie odcinki serii zniknęły z Netfliksa (w Polsce nie były dostępne na tej platformie, tylko na kanale Comedy Central) i mają pojawić się na serwisie HBO Max, nowym graczu w branży serwisów streamingowych. By promować to wydarzenie szóstka aktorów spotka się na planie jeszcze raz. Mówi się o odcinku specjalnym, prawdopodobnie będzie to dokument lub spotkanie w stylu talk show, które poprowadziłaby Ellen DeGeneres,.

Magazyn "Variety" podaje, że każdy z aktorów dostanie 2,5 miliona dolarów za pojawienie się w tym specjalnym nagraniu. Przypominamy, że w ostatnim, dziesiątym sezonie "Przyjaciół" Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer otrzymywali milion dolarów każdy za jeden odcinek.

dq7nc4o

Powrót "Przyjaciół", nawet tak symboliczny, wywołał euforię na social mediach. Cieszą się miliony widzów na całym świecie. My także!

David Schwimmer o reaktywacji "Przyjaciół". Nie chce widzieć tylko białych aktorów

Jennifer Aniston dzieli się sentymentalnym zdjęciem. Skądś znamy te twarze

Pamiętacie Emmę z "Przyjaciół"? Zobaczcie, jak dziś wygląda!

Jennifer Aniston zdradza historię nieznanego zdjęcia obsady "Przyjaciół". Kiedy zostało zrobione?

dq7nc4o

Podziel się opinią

Share

dq7nc4o

dq7nc4o