ycipk-3p2j29

Jennifer Aniston zdradza historię nieznanego zdjęcia obsady "Przyjaciół". Kiedy zostało zrobione?

Jennifer Aniston gościła ostatnio w programie "The Ellen DeGeneres Show". Gwiazda serialu "Przyjaciele" opowiedziała o zdjęciu udostępnionym na Instagramie przez Courtney Cox. Już wiadomo, dlaczego obsada ma do niego taki sentyment.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Przyjaciele" - serial stał się kultowy
"Przyjaciele" - serial stał się kultowy (East News)
ycipk-3p2j29

Jennifer Aniston dla wielu na zawsze pozostanie Rachel Green z "Przyjaciół". To jej życiowa rola, nie dziwi więc fakt, że gdyby producenci wyszli z inicjatywą, bez wahania zgodziłaby się na udział w kolejnym sezonie serialu. W tym roku mija 25 lat od premiery pierwszego odcinka "Friendsów" i coraz częściej pojawiają się głosy o wielkim powrocie. Aniston wierzy, że ten pomysł może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Okrągła rocznica skłoniła aktorkę do wspomnień po tym, jak Ellen DeGeneres pokazała stare zdjęcie serialowych przyjaciół. Jennifer Aniston, wywołana do tablicy przez prezenterkę, podzieliła się ciekawą historią.

Fotografia z pewnością zasługuje na miano symbolicznej. Po raz pierwszy ujrzała światło dzienne kilka tygodni temu. Pojawiła się na instagramowym profilu Courtney Cox. Monica Geller z "Przyjaciół" w podpisie wspomniała o wspólnym locie całej szóstki do Las Vegas. Jak się okazało, produkcja zabrała odtwórców głównych ról na wspólny wypad jeszcze przez premierą serialu.

ycipk-3p2j29

Jennifer Aniston powiedziała o znamiennych słowa reżysera Jamesa Burrowsa, który od początku był przekonany, że kultowym "Friendsom" pisany jest wielki sukces. Burrows 25 lat temu dał aktorom kilkaset dolarów, by weszli do kasyna i po raz ostatni zabawili się anonimowo. Jego słowa okazały się prorocze. Wkrótce Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer i Mathhew Perry znaleźli się w gronie najbardziej rozpoznawalnych telewizyjnych gwiazd.

Przypomnijmy, że serial "Przyjaciele" trafił na ekrany w roku 1994 i miał aż 10 sezonów. Ostatni odcinek wyemitowany został 6 maja 2004 roku i zgromadził przed telewizorami ponad 50 mln widzów na całym świecie.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3p2j29

ycipk-3p2j29
ycipk-3p2j29