Trwa ładowanie...
d350bvp

Pamiętacie Emmę z "Przyjaciół"? Zobaczcie, jak dziś wygląda!

Noelle Sheldon zagrała w jednym z najpopularniejszych seriali wszech czasów jako mały bobas. Wcieliła się w Emmę, córkę serialowych Rachel i Rossa. Jak wygląda i co robi po 17 latach?
Share
Jennifer Aniston, czyli serialowa Rachel z "Przyjaciół" z małą Emmą
Jennifer Aniston, czyli serialowa Rachel z "Przyjaciół" z małą EmmąŹródło: NBC
d350bvp

Mimo, że twórcy "Przyjaciół" lata temu zdecydowali, że zakończą produkcję sitcomu po 10 sezonie, do dziś serial bije rekordy popularności (np. na amerykańskim Netfliksie). Bohaterowie stali się ikonami, a ich gagi i powiedzenia przeszły do masowej kultury.

Jak choćby scena z 4 odcinka 10 sezonu (wyemitowanego w 2003 roku), gdy podczas urodzin małej Emmy (córeczki Rachel i Rossa, czyli Jennifer Aniston i Davida Schwimmera), niecierpliwi goście zostawili dziewczynce nagranie na kamerze. Chandler (w tej roli Matthew Perry) nagrał wiadomość o treści:

Courtney Cox i Matthew Perry znowu razem. Wspierają się w trudnych chwilach

d350bvp

"Cześć Emma, mamy rok 2020, czy nadal masz swoją drzemkę? Tak w ogóle, to jesteśmy ciocia Monica i wujek Chandler. Możesz nas nie rozpoznawać, bo nie rozmawiamy z twoimi rodzicami od 17 lat".

Dlaczego teraz o tym piszemy?

Noelle Sheldon, która 17 lat temu zagrała malutką Emmę, na swoim instagramowym profilu umieściła zdjęcie ze słowami:

"Właśnie obudziłam się z najlepszej drzemki w swoim życiu, szczęśliwego 2020 roku!" - zażartowała.

"Przyjaciele": Jennifer Aniston i Reese Witherspoon odtworzyły scenę sprzed 19 lat

d350bvp

Ciekawostką jest fakt, że nie tylko Noelle grała bobasa, ale także... jej siostra bliźniaczka Cali! (podobna sytuacja była w "Pełnej chacie" z siostrami Olsen) Cali i Noelle Sheldon znalazły się w obsadzie horroru "To my" ("Us"), który trafił do polskich kin 22 marca. Grają tam siostry Beccę i Lindsey, a ich rodziców portretują Elisabeth Moss i Tim Heidecker.

- Mają w filmie kilka scen, w których naprawdę kradną całe show – zachwalał występ sióstr Sheldon Jordan Peele, scenarzysta i reżyser nagrodzony Oscarem za "Uciekaj".

17-latki nie pamiętają swojej obecności na planie "Przyjaciół", jednak mama dziewczyn wspominała w wywiadzie, że występowanie przed żywą publicznością wywoływało uśmiech na ich twarzy.

Dwa lata po zakończeniu serialu wystąpiły w filmie "Kontrowersyjna propozycja" i mignęły w serialu "Powrót do życia". W ostatnich latach pojawiły się w kilku krótkometrażówkach, więc występ w "To my" był ich największym wyzwaniem aktorskim.

d350bvp
d350bvp

Podziel się opinią

Share
d350bvp
d350bvp