Trwa ładowanie...

Paulina Sykut już odpoczywa nad morzem. Pokazała się w bikini

Paulina Sykut wybrała się nad morze na urlop. Choć ostry wiatr dał o sobie znać, zdecydowała się figlować na plaży w bikini. Na strój zarzuciła bluzę.

Share
Paulina Sykut już odpoczywa nad morzem. Pokazała się w bikini
Źródło: Getty Images
dpljl0a

Paulina Sykut postanowiła odpocząć nad polskim morzem, jeszcze zanim sezon rozkręcił się na dobre. Jeszcze nie jest gorąco, a woda w Bałtyku absolutnie nie jest ciepła, jednak gwieździe telewizji ani lekki chłód, ani spory wiatr i zimne fale nie przeszkodziły w dobrej zabawie. Sykut na swoim instagramowym profilu pochwaliła się zdjęciem z plaży. Widać na nim, że prezenterka ani myśli o biernym wygrzewaniu się na wiosennym słońcu - wręcz przeciwnie.

Uchwycono ją, gdy skakała po mokrym piasku. Wysportowana 39-latka wyglądała przy tym imponująco. Widać, że uwielbia ruch. Sykut każdą wolną chwilę wykorzystuje na improwizowany trening - a to gra w klasy z córką, a to rozciąga się podczas spaceru po lesie.

Poza tym gwiazda ćwiczy na balkonie. Ma tam ustawiony profesjonalny sprzęt.

Państwo z kartonu - odc. 5

Smukła Sykut na aktywny wypoczynek nad morzem założyła strój kąpielowy - górę przykryła ciepłą bluzą, dół odsłonił jej zgrabne, szczupłe nogi. "Pocztówka z pozdrowieniami. Odpoczywamy" - napisała na Instagramie.

dpljl0a

Wcześniej prezenterka dała znać, że na chwilę wróciła do pracy na planie hitowego show Polsatu. "Nagrywamy coś specjalnego... już niedługo w tv" - zdradziła i dodała, że chodzi o "Taniec z gwiazdami". Nagrywanie show zostało przerwane na początku pandemii koronawirusa, gdy podobne decyzje podejmowały wszystkie stacje telewizyjne. Sykut wciąż można było jednak oglądać w telewizji - prezentowała bowiem pogodę.

dpljl0a

Podziel się opinią

Share
dpljl0a
dpljl0a