"Taniec z Gwiazdami": Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła tajemnicę Rafała Maseraka

"Taniec z Gwiazdami": Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła tajemnicę Rafała Maseraka
Źródło zdjęć: © ONS.pl

07.03.2020 09:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rafał Maserak niedawno został ojcem, ale nie zamierzał zdradzać imienia swojej pociechy. Nie musiał. Zrobiła to za niego koleżanka z "Tańca z Gwiazdami". I to w programie na żywo.

Rafał Maserak to prawdziwy weteran "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Na koncie ma występ w 22 edycjach. W tej najnowszej partneruje youtuberce i wokalistce Sylwii Lipce. I choć występ pary spodobał się jurorom, tancerz nie zamierzał świętować sukcesu w gronie uczestników. Tuż po nagraniach chciał pojechać na porodówkę, gdzie przebywa jego narzeczona Małgorzata Lis i malutki synek.

Maserak, którego show-biznes nauczył trzymać język za zębami, nie chciał zdradzać żadnych szczegółów związanych z narodzinami pociechy. Potwierdził jedynie, że został ojcem i że na świat przyszedł chłopiec. Tajemnicą pozostała nawet kwestia imienia bobasa. Do czasu.

Gdy Maserak i Lipka zeszli z parkietu, prowadząca program Paulina Sykut-Jeżyna wręczyła tancerzowi uroczego pluszaka. Miał to być prezent dla jego synka. I tyle by wystarczyło. Prezenterka postanowiła jednak pójść o krok dalej.

- To dla twojego syna, Leonarda - powiedziała uradowana.
- Dzięki, że powiedziałaś całej Polsce, jak ma na imię - stwierdził wyraźnie zaskoczony i niezadowolony młody tata.

Prowadząca zachichotała i zmieniła temat, zwracając się do kamery. Niesmak i rozgoryczenie na twarzy Maseraka pozostały.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (137)
Zobacz także