Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami". Pierwszy odcinek pełen zaskoczeń

Ania Karwan zapytana o to, jak czuje się pierwszy raz na parkiecie, odpowiedziała: "Jakbym tu stała zupełnie naga". Obnażyć musiały się też i inne gwiazdy. Wiele par musiało zaskoczyć widzów "Tańca z gwiazdami".

Share
"Taniec z gwiazdami". Pierwszy odcinek pełen zaskoczeńŹródło: East News
d2f6cw9

Ruszyła kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". W tej edycji możemy śledzić zmagania m.in. Tomasza Oświecińskiego, Julii Wieniawy, Ani Karwan czy też zwycięzców pierwszej polskiej edycji "Love island" - Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka. Jak poradzili sobie w premierowym odcinku nowej edycji polsatowskiego show? Całkiem nieźle!

Zobacz: Sylwia i Mikołaj z "Love Island" dementują rozstanie!

Ania Karwan i Jan Kliment poszli na pierwszy ogień. Tańczyli cha-chę i widać, że w przygotowania włożyli masę pracy. Albo Karwan ma wrodzony talent do tańca i przyszło jej to tak naturalnie. Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem. - Przypi...szyłaś konkretnie ten początek programu - stwierdził Michał Malitowski.

d2f6cw9

- Kochani, tak się tańczy! - krzyknął Andrzej Grabowski i stwierdził, że to najlepsze możliwe rozpoczęcie nowej edycji.

- W naszym kraju przyjęło się mówić, że jak potrafi się jedną rzecz, to drugiej już nie bardzo. Ty udowadniasz, że można być dobrym w różnych dziedzinach - skomentowała Iwona Pavlović.

East News
Źródło: East News

Karwan przyznała, że czuła się na parkiecie, jakby "stała tam zupełnie naga". Stres w jej przypadku udało się pokonać.

d2f6cw9

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Wyspy miłości" trafili na parkiet "Tańca". Pavlović przyznała, że dawno nie widziała tak drewnianej cha-chy. Mikołaj ma być podobno "Justyną Żyłą tej edycji" i idzie to właśnie w tym kierunku. W pierwszym odcinku tragedii nie było, ale jeśli nie dostaną odpowiedniego wsparcia od fanów, to będą mieli kłopoty z tym, by zajść dalej w show.

Marcin Bosak tańczy z Wiktorią Omyłą. Ich tango było "bez fajerwerków" według Pavlović, ale jurorka przyznała też, że Marcin ją zaintrygował.

East News
Źródło: East News

Walca angielskiego zaprezentowali Tomasz Oświeciński i Janja Lesar. Tomasz udowodnił, że bardzo pięknie potrafi chodzić w tę i z powrotem po parkiecie. - Tomek, ja cię proszę! Janja to nie Popek - żartował Grabowski. Od krytyki nie powstrzymał się Malitowski, który wprost stwierdził, że wszystko było źle i dał parze 3 punkty.

d2f6cw9

Najbarwniejszą parą okazali się Bogdan Kalus i Lenka Klimentova! Aktor ma do siebie ogromny dystans. Zachwycił wszystkich! Żartowano, że może być jeszcze czarnym koniem tego programu i dość do samego finału.

East News
Źródło: East News

Milena Rostkowska-Galant z Jackiem Jeszke poszli w tango, dosłownie. - Tańczyłaś tango, a w twarzy miałaś poloneza, jakiś strach - ocenił Grabowski. Innego zdania był Malitowski, który stwierdził, że jak na pierwszy odcinek to nie było źle.

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz niestety nie wyróżnili się na tle innych par.

A jak poradziła sobie Julia Wieniawa, która typowana już jest na finalistkę show? Julia przyznała, że czuje ogromną presję, a chce się tylko dobrze bawić. Pavlović uspokajała ją, że zatańczyła świetnie i nie powinna przejmować się tym, co chcą narzucić jej ludzie. Julia rozbiła bank i zgarnęła prawie maksimum punktów.

East News
Źródło: East News

Zaskoczeniem była para Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko. Aktorkę doceniono za świetną kondycję, ruchy i zaangażowanie w taniec.

d2f6cw9

Kolejne zaskoczenie? Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz! Sportowiec ma trudną przeszłość, jest też po amputacji nogi. Jurorzy byli wzruszeni. - Zobacz, jak nisko trzeba upaść, żeby się potem podnieść i być tu, gdzie jesteś. Jestem zaszczycona, że mogę cię oceniać. Bądź przykładem dla wszystkich ludzi, którzy siedzą przed telewizorem i nie mają siły się podnieść - mówiła Iwona Pavlović.

East News
Źródło: East News

- W ogóle nie widzę tego, że możesz być kaleką! Sylwek, jestem dumny z ciebie! - komentował Grabowski.

Rafał Maserak jest w parze z Sylwią Lipką. I to było kolejne pozytywne zaskoczenie na koniec programu. Malitowski skomentował, że jest pod wrażeniem poziomu tej edycji "Tańca z gwiazdami". Youtuberka i prezenterka z miejsca zyskała sympatię jurorów. Ma szansę na finał?

W pierwszym odcinku nikt nie odpadł, za to za tydzień mają pożegnać się z show dwie pary.

d2f6cw9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f6cw9
d2f6cw9