Trwa ładowanie...
d3urph9

"Taniec z Gwiazdami" wraca na antenę. Znamy datę!

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów "Tańca z Gwiazdami". Malwina Wędzikowska, stylistka programu, zdradziła dokładną datę powrotu show na antenę Polsatu. Widzowie będą zachwyceni!
Share
Julia Wieniawa występowała w zawieszonej edycji "Taniec z Gwiazdami"
Julia Wieniawa występowała w zawieszonej edycji "Taniec z Gwiazdami"Źródło: ONS.pl
d3urph9

"Taniec z Gwiazdami", ze względu na pandemię koronawirusa, został zawieszony. Wiosenną edycją przerwano po emisji zaledwie dwóch odcinków. Prowadzący Krzysztof Ibisz poinformował wówczas widzów i zaskoczonych uczestników, że Polsat zamierza wznowić program dopiero jesienią 2020 r. W tym odcinku nie odpadła żadna para, a głosy widzów zostały "zamrożone i przeniesione" na jesienną edycję.

ZOBACZ WIDEO: Damian Kordas wygrał "Taniec z Gwiazdami". "Trochę rutyna się włączyła"

Widać było, że ogłoszenie decyzji stacji było wielkim szokiem nie tylko dla widzów, ale przede wszystkim dla tańczących gwiazd. Wielu z nich zalało się łzami. Wszyscy zrozumieli jednak sytuację i uzbroili się w cierpliwość.

d3urph9

Od 18 maja możliwy jest powrót na plany zdjęciowe filmów, seriali i programów telewizyjnych, oczywiście przy zachowaniu odpowiedniego reżimu sanitarnego. Kolejne etapy odmrażania gospodarki ośmieliły produkcję "Tańca z Gwiazdami" do coraz poważniejszych planów względem wznowienia show.

Do tej pory jednak stacja nie podała żadnej konkretnej daty. Nie musiała. W ogłoszeniu tej radosnej nowiny wyręczyła ją Malwina Wędzikowska, stylistka i kostiumografka "Tańca z Gwiazdami".

- 4 września wraca na antenę "Taniec z Gwiazdami" i już nie mogę się doczekać! Za chwilę wchodzę do pracowni i zaczynam pracę nad kostiumami - powiedziała podekscytowana na swoim profilu na Instagramie.

Zdradziła też, że wszystkie dotychczasowe pary 11. edycji wrócą na parkiet we wrześniu. Cieszycie się? Będziecie oglądać?

d3urph9

Podziel się opinią

Share
d3urph9
d3urph9