Trwa ładowanie...

Iwona Pavlović zabrała głos w sprawie zawieszenia "Tańca z gwiazdami". Ma już nowe plany

Jurorka tanecznego show uważa, że stacja słusznie przesunęła produkcję na jesień. Tłumaczy powody tej decyzji.

Share
Iwona Pavlović zabrała głos w sprawie zawieszenia "Tańca z gwiazdami". Ma już nowe planyŹródło: ONS.pl
d2gu5av

Iwona Pavlović od samego początku pojawienia się w polskiej telewizji "Tańca z gwiazdami" jest jego jurorką. Choć bywa najbardziej krytyczna w ocenach występów uczestników, wielu ceni ją za merytoryczne wypowiedzi.

Niespodziewanie czeka ją półroczny urlop. Piątkowa emisja 2. odcinka show zakończyła się deklaracją o zawieszeniu produkcji ze względu na zachowanie bezpieczeństwa przed zagrożeniem koronawirusem. Do ostatniej chwili niemal wszystkie osoby pracujące przy programie nie wiedziały o tej decyzji.

Zobacz: "Taniec z gwiazdami": wyjątkowi goście i najpiękniejsze momenty

- Przyjęliśmy tę decyzję z wielką pokorą. Najważniejsze teraz dla wszystkich jest nasze zdrowie i fakt, żeby nie narażać nikogo na zagrożenie. Pamiętajmy, że realizacja odcinka „Tańca z gwiazdami” to przyjazd do Warszawy wielu osób z innych miast, nie tylko z Polski. Dlatego apeluję do wszystkich, żebyśmy najbliższe dwa, trzy tygodnie nie wychodzili z domów! - powiedziała Iwona Pavlović w rozmowie z "Faktem".

d2gu5av

Jurorka dodała, że "atmosfera w studiu zrobiła się bardzo gęsta" i wielu zareagowało płaczem. Choć był to dopiero początek 11. edycji show w Polsacie, uczestnicy już zdążyli nawiązać między sobą silne więzi.

- Nasi uczestnicy i nasze gwiazdy płakały, bo już podczas tych sześciu tygodni wszyscy niesamowicie się zżyli. Jednak wszyscy wierzymy, że we wrześniu program wróci z impetem - skomentowała.

Na szczęście Iwona Pavlović szybko znalazła inne zajęcie, któremu zamierza się oddać na przymusowym urlopie.

- Ja osobiście planuję teraz nadrobić wszystkie książki, które do tej pory odkładam na później. Korzystajmy z faktu, że teraz możemy się zrelaksować, w codziennym życiu mamy na to tak mało czasu! - doradziła.

Zgadzamy się z opinią jurorki "Tańca z gwiazdami" i zachęcamy do dobrego wykorzystania najbliższych 2 tygodni w domach.

d2gu5av
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gu5av
d2gu5av