Trwa ładowanie...

Iwona Pavlović zabrała głos w sprawie zawieszenia "Tańca z gwiazdami". Ma już nowe plany

Jurorka tanecznego show uważa, że stacja słusznie przesunęła produkcję na jesień. Tłumaczy powody tej decyzji.
Share
Iwona Pavlović nie ma wątpliwości co do słuszności decyzji Polsatu.
Iwona Pavlović nie ma wątpliwości co do słuszności decyzji Polsatu.Źródło: ONS.pl
denr0vf

Iwona Pavlović od samego początku pojawienia się w polskiej telewizji "Tańca z gwiazdami" jest jego jurorką. Choć bywa najbardziej krytyczna w ocenach występów uczestników, wielu ceni ją za merytoryczne wypowiedzi.

Niespodziewanie czeka ją półroczny urlop. Piątkowa emisja 2. odcinka show zakończyła się deklaracją o zawieszeniu produkcji ze względu na zachowanie bezpieczeństwa przed zagrożeniem koronawirusem. Do ostatniej chwili niemal wszystkie osoby pracujące przy programie nie wiedziały o tej decyzji.

Zobacz: "Taniec z gwiazdami": wyjątkowi goście i najpiękniejsze momenty

- Przyjęliśmy tę decyzję z wielką pokorą. Najważniejsze teraz dla wszystkich jest nasze zdrowie i fakt, żeby nie narażać nikogo na zagrożenie. Pamiętajmy, że realizacja odcinka „Tańca z gwiazdami” to przyjazd do Warszawy wielu osób z innych miast, nie tylko z Polski. Dlatego apeluję do wszystkich, żebyśmy najbliższe dwa, trzy tygodnie nie wychodzili z domów! - powiedziała Iwona Pavlović w rozmowie z "Faktem".

denr0vf

Jurorka dodała, że "atmosfera w studiu zrobiła się bardzo gęsta" i wielu zareagowało płaczem. Choć był to dopiero początek 11. edycji show w Polsacie, uczestnicy już zdążyli nawiązać między sobą silne więzi.

- Nasi uczestnicy i nasze gwiazdy płakały, bo już podczas tych sześciu tygodni wszyscy niesamowicie się zżyli. Jednak wszyscy wierzymy, że we wrześniu program wróci z impetem - skomentowała.

Na szczęście Iwona Pavlović szybko znalazła inne zajęcie, któremu zamierza się oddać na przymusowym urlopie.

- Ja osobiście planuję teraz nadrobić wszystkie książki, które do tej pory odkładam na później. Korzystajmy z faktu, że teraz możemy się zrelaksować, w codziennym życiu mamy na to tak mało czasu! - doradziła.

Zgadzamy się z opinią jurorki "Tańca z gwiazdami" i zachęcamy do dobrego wykorzystania najbliższych 2 tygodni w domach.

denr0vf

Podziel się opinią

Share
denr0vf
denr0vf