ycipk-4195y1
ycipk-4195y1

Paulina Sykut-Jeżyna - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Paulina Sykut-Jeżyna
Podziel się
ycipk-4195y1

Paulina Sykut-Jeżyna to znana pogodynka Polsatu oraz Polsatu News, a także zwyciężczyni programu "Tylko nas dwoje". Wiosną 2011 roku została prowadzącą największej polsatowskiej produkcji "Must Be The Music - Tylko muzyka".

* Paulina Sykut-Jeżyna* pochodzi z Puław. Ukończyła kulturoznawstwo na UMCS w Lublinie. Swoje wszechstronne uzdolnienia realizuje w prowadzeniu programów, muzyce, śpiewie oraz kuchni.

Pierwszy raz głośno zrobiło się o niej dzięki programowi "Idol". Choć Sykut nie dotarła do finału, to jej potencjał dostrzegła producentka programu "Muzyczna lista" w TV4. Paulina została jego prowadzącą i bardzo szybko zaczęła zdobywać przychylność szefostwa Polsatu, które niedługo później zaproponowało jej stanowisko pogodynki.

W 2010 roku zwyciężyła w muzycznym show "Tylko nas dwoje". Śpiewu uczył ją Ivan Komarenko. W ostatecznej rywalizacji pokonała Mariusza Pudzianowskiego.

Paulina Sykut-Jeżyna szybko stała się jedną z najpopularniejszych gwiazd Polsatu. Złośliwi twierdzą, że jest nową ulubienicą Niny Terentiew, dyrektor programowej stacji i że zastąpiła samą Kasię Cichopek. Świadczyć o tym ma jej nowe zadanie, czyli współprowadzenie wraz z Maciejem Rockiem nowego show "Must Be The Music - Tylko muzyka".

ycipk-4195y1

Program "Must Be The Music - Tylko muzyka" zadebiutował na antenie Polsatu w marcu 2011 roku.

Data urodzenia

07.01.1981

Filmografia

Narzeczony na niby (2018) (Jurorka)

ycipk-4195y1
ycipk-4195y1
ycipk-4195y1