Trwa ładowanie...
d41i8fh

Paulina Chylewska

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d41i8fh

Paulina Chylewska to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Największą sławę zdobyła dzięki prowadzeniu porannego magazynu "Kawa czy herbata".

Paulina Chylewska urodziła się 15 października 1978 roku w Bydgoszczy. Jest absolwentką Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Swoją karierę dziennikarską zaczęła w 1996 roku. Na początku była gospodarzem programu dla młodzieży "Zamęt" w bydgoskim oddziale Telewizji Polskiej. Tutaj sprawdziła się w roli prezenterki i otrzymała propozycję poprowadzenia programu dla młodzieży "Rower Błażeja" już na antenie ogólnopolskiej.

Później zajęła się prowadzeniem serwisów sportowych: między innymi "Sportu" po wydaniu głównym "Wiadomości lata 2003-2007), a także programu informacyjnego "Sportowy Express" w TVP1. Relacjonowała również międzynarodowe imprezy sportowe. Była prezenterką Studia Olimpijskiego podczas Igrzysk w Atenach, Igrzysk zimowych w Turynie i Letnich w Pekinie. Prowadziła "Galę Mistrzów Sportu". Teraz również zajmuje się prezentowaniem ważnych sportowych wydarzeń takich, jak Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem.

Od 2006 roku prowadzi magazyn śniadaniowy "Kawa czy herbata" w TVP1 i jest współautorką programu dla dzieci "Wielki świat małych odkrywców". Znana jest także jako dziennikarka oprawy Telewizji Publicznej.

Mężem Pauliny Chylewskiej jest Marcin Fedder, dziennikarz sportowy Polsatu, z którym wychowuje córkę Lenę.

Jej największą pasją jest sport. Uwielbia rolki, basen i narty. Poza tym każdą wolną chwilę poświęca rodzinie, która jest dla niej najważniejsza.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41i8fh
d41i8fh
d41i8fh