Trwa ładowanie...

Paulina Chylewska 15 lat temu. Pokazała zdjęcie ze ślubu

Chociaż teraz dziennikarka jest starsza, jej wieku absolutnie nie widać. Zerknijcie na fotografię, którą umieściła w sieci!

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Paulina Chylewska 15 lat temu. Pokazała zdjęcie ze ślubu
Źródło: ONS.pl
d2m1xip

Paulina Chylewska z roku na rok prezentuje się coraz lepiej. W tym roku skończy 40 lat, jednak wygląda na znacznie młodszą. Jest mamą dwójki dzieci, ale ciąże nie zmieniły jej drobnej figury. Chylewska nadal może cieszyć się filigranową sylwetką, która aż się prosi o to, by ubierać ją w eleganckie kreacje. I faktycznie, dziennikarkę często można zobaczyć w dobrze skrojonych sukienkach eksponujących zgrabne nogi.

Gwiazda telewizji nieczęsto bywa na imprezach show-biznesowych, nie opowiada też za wiele na temat swojego życia prywatnego, jednak od czasu do czasu na Instagramie dzieli się z fanami zdjęciami sprzed lat lub osobistymi wpisami. Ostatnio dodała zdjęcie ze ślubu, który odbył się w 2003 roku, a więc w czasach, gdy media internetowe dopiero raczkowały. Dlatego próżno szukać podobnych ujęć w sieci.

Chylewska napisała: "Kryształowa Rocznica! 15 lat minęło... to była super impreza (kto był, ten pamięta) i ciągle jest super czas - choć byli tacy, którzy nie wróżyli nam długiego stażu. Mąż, ojciec, przyjaciel, kolega z pracy - jestem Szczęściarą! #rocznicaslubu #calezyciezwariatami #jestemszczesciara".

d2m1xip

Innym ujęciem z wyjątkowego dnia podzielił się szczęśliwy mąż.

Dziennikarka wzięła ślub jako 25-latka. Jej partnerem jest Marcin Feddek, również zawodowo zajmujący się dziennikarstwem sportowym. Jednak zakochani nie poznali się na telewizyjnych korytarzach, a dużo wcześniej. Paulina zaprosiła o 5 lat starszego Marcina na swoją studniówkę. Młody piłkarz od tamtej pory nie odstępował Chylewskiej na krok. Razem zaczynali przygodę z dziennikarstwem, a od jakiegoś czasu pracują w tej samej stacji. Jednak aby do tego doszło, musiało minąć 12 lat.

Chylewska przez długi czas była jedną z twarzy TVP, przeszła jednak do Polsatu.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2m1xip

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m1xip
d2m1xip