RozrywkaPaulina Chylewska odchodzi z TVP

Paulina Chylewska odchodzi z TVP

Paulina Chylewska odchodzi z TVP
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Urszula Korąkiewicz

29.06.2017 11:49, aktual.: 30.06.2017 09:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paulina Chylewska po 21 latach pracy rozstaje się z Telewizją Polską.

O odejściu dziennikarki ze stacji poinformowano na oficjalnym fanpejdżu Telewizyjnej Jedynki. - 21 lat - to szmat czasu! W Telewizji Polskiej stawiała pierwsze kroki, to tu jej kariera dziennikarska nabrała rozpędu. Lubiana przez widzów, koleżanki i kolegów oraz szefów - Paulina Chylewska rozpoczyna nowy etap w swoim życiu zawodowym – możemy przeczytać we wpisie.

Paulina Chylewska pracę w TVP zaczęła w młodzieżowym programie "Rower Błażeja", w którym była jedną z prowadzących. Później współprowadziła pasma śniadaniowe w TVP 1 – najpierw "Kawa czy herbata", a ostatnio "Dzień dobry Polsko". Była związana także z redakcją sportową i przepytywała gwiazdy i widzów w wielkich testach wiedzowych organizowanych przez Telewizyjną Jedynkę.

Chylewska to kolejna znana dziennikarka, która odeszła w ostatnim czasie z telewizji publicznej. W ubiegłym roku rozstali się z nią m.in. Grażyna Torbicka, Piotr Kraśko czy Maciej Orłoś. Wraz z tą informacją pojawiły się plotki, że Chylewska przejdzie do Polsatu. Wskazywać na to miał jej udział w "Tańcu z gwiazdami" (na który otrzymała zgodę od TVP). Rzecznik prasowy Polsatu tej informacji jednak na razie nie potwierdza.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (279)
Zobacz także