Trwa ładowanie...
d3dor7z

Ela Romanowska prowadzącą w TVP? Zastąpi znaną dziennikarkę

Jak zdradza serwis se.pl, aktorka najpewniej zostanie nową prowadzącą w programie "Dzień dobry, Polsko".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ela Romanowska
Ela Romanowska (ONS.pl)
d3dor7z

Znana jest widzom głównie z serialu "Ranczo", ostatnio wzięła też udział w "Tańcu z gwiazdami". Dobra passa Eli trwa. Telewizja Publiczna wie, jaką sympatią cieszy się aktorka i postanowiła to wykorzystać, tym samym dając jej szansę wykazania się w nowej roli. Romanowska jest typowana na kolejną prowadzącą porannego programu TVP, "Dzień dobry Polsko".

Elżbieta Romanowska, Rafał Maserak, plan programu "Taniec z gwiazdami", fot. WBF/Polsat Materiały prasowe
Elżbieta Romanowska, Rafał Maserak, plan programu "Taniec z gwiazdami", fot. WBF/Polsat (Materiały prasowe)

Zastąpiłaby w tej roli Paulinę Chylewską, która niedawno zdecydowała się przejść do Polsatu. Paulina miała duże doświadczenie w prowadzeniu programów i serwisów informacyjnych, z TVP związana była aż 21 lat. Cieszyła się też dobrymi stosunkami z szefostwem, o czym może świadczyć post, jaki pojawił na profilu telewizyjnej Jedynki na Facebooku.

d3dor7z

"Paulino, dziękujemy! (...) Zawsze uśmiechnięta, profesjonalna i pełna charyzmy. Życzymy ogromnych sukcesów w dalszej karierze! Koleżanki, Koledzy, Szefowie z TVP."

Czy Eli Romanowskiej uda się dorównać dziennikarce? Stacja liczy, że choć brak jej doświadczenia, to obroni się swoją osobowością.

- Polacy ją lubią. Jest bardzo kontaktowa, taka swoja baba. Ma obycie z kamerą i doskonale odnajduje się w rozmowach z innymi ludźmi - zdradza informator serwisu se.pl.

d3dor7z

Myślicie, że Romanowska w roli prowadzącej to dobry pomysł? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz też: Romanowska napisała książkę. "To nie jest poradnik jak być szczęśliwym. Nie zarabiam kokosów!"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3dor7z

Podziel się opinią

Share
d3dor7z
d3dor7z