Trwa ładowanie...

Paulina Chylewska żegna się z TVP! Jakie ma teraz plany?

Dziennikarka zdecydowała się na zmianę po 21 latach pracy w Telewizji Polskiej. To ogromny szok dla widzów i duże wyzwanie dla gwiazdy.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Paulina Chylewska żegna się z TVP! Jakie ma teraz plany?Źródło: ONS.pl
d31ydlo

O swoim odejściu z Telewizji Polskiej poinformowała sama zainteresowana. Paulina Chylewska na swoim profilu na Facebooku wydała oświadczenie, w którym zaznaczyła, że żegna się z TVP i że dziękuje wszystkim, których spotkała na swojej zawodowej drodze.
- Po ponad 20 latach (rany, jak to brzmi) podjęłam decyzję o odejściu z Telewizji Polskiej. DZIĘKUJĘ wszystkim, których spotkałam na swojej zawodowej drodze - dzięki Wam dziś mogę o sobie mówić "dziennikarz"! DZIĘKUJĘ widzom za wsparcie, miłe słowa i obecność przez te wszystkie lata. DZIĘKUJĘ moim najbliższym - rodzinie i przyjaciołom - za cieszenie się ze mną z sukcesów i dzielne znoszenie porażek! To nie koniec! To dopiero początek! Przede mną nowe zawodowe wyzwania! DO ZOBACZENIA!!! - napisała dziennikarka.

Jakie Chylewska ma teraz plany? Jak podaje "Fakt" dziennikarka już niebawem zasili sportową redakcję Polsatu. Zanim jednak pojawi się w nowej pracy, gwiazda pojedzie na wakacje:
- Na razie czeka mnie urlop, którego nie mogę się doczekać. Wyjeżdżam do Skandynawii. Chcę być teraz dla siebie i dla rodziny. To czas na wywietrzenie głowy. I na tym się skupiam - wyznała w tabloidzie.

Chylewska zdradziła również, że długo nosiła się z myślami:
– To nie była łatwa decyzja, bo noszę w sercu różne sentymenty związane z Telewizją Polską. Ale akurat z moimi myślami o zmianie pracy zbiegła się dobra propozycja zawodowa. W nowym kanale będę się zajmować tym, czym do tej pory.

d31ydlo

Mówi się, że zmiany zawsze są na lepsze. Miejmy nadzieję, że w tym przypadku tak się stanie. Trzymamy kciuki za Paulinę!

Paulina Chylewska wspomina swój debiut przed kamerą

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d31ydlo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31ydlo
d31ydlo