Trwa ładowanie...

Paulina Chylewska zastąpi Karolinę Szostak w Polsacie?

Jeśli potwierdzą się plotki, to byłby niewątpliwie transfer roku. Paulina Chylewska zrezygnuje z pracy w TVP i zastąpi Karolinę Szostak w Polsacie?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Paulina Chylewska zastąpi Karolinę Szostak w Polsacie?Źródło: AKPA
d2oaesb
d2oaesb

Karolina Szostak od dłuższego czasu nie pojawia się na ekranie. Oficjalnie Polsat utrzymuje, że prezenterka jest na urlopie. Sama dziennikarka nie przejawia oznak niepokoju i również trzyma się tej wersji.

- Jestem na urlopie, każdy bywa, to jest normalne. Nie widzę problemu - komentowała na łamach magazynu "Show".

Media jednak nie odpuszczają tematu i wciąż zastanawiają się, czy Szostak w ogóle wróci na antenę. Sprawę skomentował wreszcie sam rzecznik stacji.

d2oaesb

- Będzie na antenie, jeśli tak zdecyduje redakcja. Nie ingerujemy w grafiki, które ustalają redakcje. Nie wiem, czy to się wydarzy w przyszłym tygodniu, czy za miesiąc, nie interesuje mnie to. Nie musimy się tłumaczyć z pewnej decyzji redakcyjnej - oświadczył Tomasz Matwiejczuk z Polsatu.

Na kilka dni sprawa nieco ucichła. Teraz znów nazwisko Szostak trafia na pierwsze strony plotkarskiej prasy. Powód? Pojawiły się spekulacje, jakoby jej pozycja w stacji była rzeczywiście zagrożona. Jak donosi "Super Express", Paulina Chylewska ma zastąpić dziennikarkę w redakcji sportowej.

- Paulina dostała propozycję i teraz szefostwo czeka na jej ruch. W telewizji jest ogromna rywalizacja, a już zwłaszcza w środowisku prezenterów. Jeśli Paulina zdecyduje się do nas przejść, to na pewno Karolina poczuje się zagrożona. Do tej pory królowa była tylko jedna - powiedziała osoba z Polsatu w rozmowie z tabloidem.

Czyżby przygoda w show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" okazała się dla Chylewskiej wstępem do dłuższej współpracy z konkurencją? Próbowaliśmy skontaktować się TVP, ale nie otrzymaliśmy komentarza w tej sprawie. Kwestię ewentualnego transferu skwitował krótko jedynie rzecznik Polsatu:

d2oaesb

- Nie mamy w zwyczaju komentowania anonimowych donosów - podsumował Tomasz Matwiejczuk.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2oaesb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2oaesb