Trwa ładowanie...

Nieoficjalnie: Beata Tadla ma wrócić do TVP

Z nieoficjalnych informacji serwisu Wirtualnemedia.pl wynika, że do TVP ma wrócić Beata Tadla. Wraz z nią do Telewizji Polskiej mają przejść również Maciej Czajkowski oraz Leszek Krawczyk.

Beata Tadla była przed laty prowadzącą głównego wydania "Wiadomości" TVPBeata Tadla była przed laty prowadzącą głównego wydania "Wiadomości" TVPŹródło: TVP
d4l2zql
d4l2zql

Trwają wielkie ruchy kadrowe w związku z zapowiedzianymi przez formujący się nowy rząd zmianami w Telewizji Polskiej. Zaledwie wczoraj media informowały o objęciu funkcji szefa "Wiadomości" (nie wiadomo, czy pod taką nazwą) Pawła Płuski. Po informacji "Gazety Wyborczej" na temat transferu reportera TVN24, Wirtualnej Polsce udało się ustalić, że z kolei szefem "Panoramy" zostanie powracający do TVP po prawie 8 latach Jarosław Kulczycki.

We wtorek 12 grudnia serwis Wirtualnemedia.pl podał, że do Telewizji Polskiej ma powrócić również Beata Tadla, ostatnio widziana tam podobnie jak Jarosław Kulczycki w 2016 roku. Tadla była prowadzącą główne wydanie "Wiadomości" przez 4 lata, od 6 listopada 2012 do 3 stycznia 2016.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Beata Tadla o TVP: skala propagandy, kłamstwa i manipulacji jest nie do wyobrażenia

Po rozstaniu się z Telewizją Polską Beata Tadla była współprowadzącą "24 godzin" - serwisu informacyjnego stacji Nowa TV. Program nadawany był przez dwa lata, od 9 listopada 2016 roku do końca listopada 2018 roku po czym ze względów biznesowych został zdjęty z ramówki stacji. Później Beata Tadla trafiła do Radia Zet, a następnie portalu Onet.pl.

W telewizji Tadla debiutowała na antenie TV Puls, skąd w sierpniu 2004 roku trafiła do TVN Style, gdzie przez dwa lata prowadziła program "Klub młodej mamy". W międzyczasie zaczęła też współpracować ze stacją TVN24, gdzie po przygotowywaniu reportażu do programu "Dzień na żywo" została jego prowadzącą. Od października 2007 roku do kwietnia 2012 roku współprowadziła weekendowe wydania "Faktów" w TVN, skąd trafiła do "Wiadomości" TVP.

Wraz z Tadlą, według źródeł Wirtualnemedia.pl, do Telewizji Polskiej ma trafić Maciej Czajkowski, producent telewizyjny, a niegdyś sekretarz "Wiadomości" TVP, oraz Leszek Krawczyk, były wieloletni korespondent TVP, a w latach 2014-2016 szef biura Telewizji Polskiej w Waszyngtonie.

Beata Tadla jak dotąd nie skomentowała nieoficjalnych informacji o swoim potencjalnym powrocie do Telewizji Polskiej.

d4l2zql
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4l2zql