Trwa ładowanie...

"Milionerzy": w Polsce nakręcono włoskie odcinki show

Jak donosi serwis Wirtualne Media, pod koniec zeszłego roku do Polski przyjechała włoska ekipa "Milionerów". W Sękocinie, gdzie powstają nasze edycje teleturnieju, pojawili się prowadzący, uczestnicy i realizatorzy. Wydaje się, że koszt samych podróży musiał być ogromny, ale, najwyraźniej, i tak się to Włochom opłacało.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Milionerzy": w Polsce nakręcono włoskie odcinki showŹródło: Materiały prasowe, fot: Cezary Piwowarski/TVN
d4gto2f
d4gto2f

Według Wirtualnych Mediów, przeniesienie nagrywania z zagranicy do Polski zostało zorganizowane ze względu na jakość naszego studia i samego programu. Sugestia na ten temat miała wyjść od Sony - licencjodawcy show, który uważa polską edycję za wzorcowy przykład dla innych narodowych wersji.

Prezes ZUS o wygranej w "Milionerach": Zbliżony do kapitału emerytalnego

Odcinki nagrane w Polsce w listopadzie i grudniu 2018 obecnie są wyświetlane we włoskiej telewizji. Pokazuje je stacja Canal 5. Epizody, które zrealizowano z okazji 20. rocznicy włoskiego show "Chi Vuol Essere Milionario", prowadzi Gerry Scotti.

- Udało nam się zrealizować włoską edycję "Milionerów", która właśnie jest emitowana w tym kraju i zbiera rewelacyjne recenzje. Program powrócił tam do emisji po kilku latach. Mamy zamówienie na nakręcenie dwóch kolejnych serii tego kultowego teleturnieju. Obecnie produkujemy również programy na potrzeby rynku amerykańskiego. Oznacza to, że jesteśmy w stanie realizować wysokiej jakości produkcje do różnych krajów na świecie - powiedział Wirtualnym Mediom Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN Discovery Polska.

d4gto2f
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4gto2f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gto2f