Trwa ładowanie...

Mateusz Król też odchodzi z "Korony królów". Bał się zaszufladkowania

Historyczny serial telewizyjny, który miał swój debiut pierwszego dnia 2018 r., od samego początku budził sporo emocji. Teraz dowiadujemy się, że z obsady odchodzi kolejny aktor.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Mateusz Król też odchodzi z "Korony królów". Bał się zaszufladkowaniaŹródło: Materiały prasowe
dxhbr0k
dxhbr0k

Mateusz Król w produkcji TVP gra króla Kazimierza. I choć w sieci pojawiało się sporo internetowego hejtu tego serialu, aktor wyjątkowo zaskarbił sobie sympatię widzów. Warto wspomnieć, że wcześniej Marta Bryła i Halina Łabonarska w związku ze śmiercią swoich postaci również odeszły z obsady.

Mateusz pojawiał się w takich serialach jak "Na Wspólnej", "Na dobre i na złe" czy "Ojciec Mateusz", ale to "Korona królów" dopiero pozwoliła mu zyskać popularność na większą skalę.

Zobacz też: Byliśmy na planie "Korony królów" w Malborku

- W odcinkach, które zobaczymy po wakacjach, będzie przeskok czasowy i potrzeba starszego aktora do tej roli. Mateusz się więc nie pojawi - powiedział "Faktowi" Rafał Krus, który jest menadżerem Mateusza Króla.

dxhbr0k

Tak naprawdę wiek nie powinien być żadną przeszkodą, ponieważ charakteryzatorzy potrafią zdziałać cuda. Dziennik jednak z nieoficjalnych źródeł dowiedział się, że produkcja chciała postarzyć aktora, ten podobno nie zgodził się, ponieważ miał obawy. Nie chciał zostać zaszufladkowany. A jak wiadomo, jest to problem wielu artystów.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dxhbr0k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxhbr0k