Seriale polskieMateusz Król też odchodzi z "Korony królów". Bał się zaszufladkowania

Mateusz Król też odchodzi z "Korony królów". Bał się zaszufladkowania

Mateusz Król też odchodzi z "Korony królów". Bał się zaszufladkowania
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

24.05.2018 09:36, aktual.: 24.05.2018 12:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Historyczny serial telewizyjny, który miał swój debiut pierwszego dnia 2018 r., od samego początku budził sporo emocji. Teraz dowiadujemy się, że z obsady odchodzi kolejny aktor.

Mateusz Król w produkcji TVP gra króla Kazimierza. I choć w sieci pojawiało się sporo internetowego hejtu tego serialu, aktor wyjątkowo zaskarbił sobie sympatię widzów. Warto wspomnieć, że wcześniej Marta Bryła i Halina Łabonarska w związku ze śmiercią swoich postaci również odeszły z obsady.

Mateusz pojawiał się w takich serialach jak "Na Wspólnej", "Na dobre i na złe" czy "Ojciec Mateusz", ale to "Korona królów" dopiero pozwoliła mu zyskać popularność na większą skalę.

- W odcinkach, które zobaczymy po wakacjach, będzie przeskok czasowy i potrzeba starszego aktora do tej roli. Mateusz się więc nie pojawi - powiedział "Faktowi" Rafał Krus, który jest menadżerem Mateusza Króla.

Tak naprawdę wiek nie powinien być żadną przeszkodą, ponieważ charakteryzatorzy potrafią zdziałać cuda. Dziennik jednak z nieoficjalnych źródeł dowiedział się, że produkcja chciała postarzyć aktora, ten podobno nie zgodził się, ponieważ miał obawy. Nie chciał zostać zaszufladkowany. A jak wiadomo, jest to problem wielu artystów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (314)
Zobacz także