Nigdy nie będzie mamą. "Nie czuję instynktu, nie lubię dzieci"

Nigdy nie będzie mamą. "Nie czuję instynktu, nie lubię dzieci"
Źródło zdjęć: © Instagram

01.05.2020 21:05, aktual.: 01.05.2020 21:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Martyna Kondratowicz już w "Hotelu Paradise" deklarowała, że nie widzi się w roli matki. Nie chce mieć dzieci i w przeciwieństwie do jej koleżanek, nigdy nie zamierza poznać smaku macierzyństwa.

"Hotel Paradise" okazał się hitem wiosny. Wyniki oglądalności mówią same za siebie (tu szczegóły). Nic dziwnego, że stacja przygotowuje się już do emisji drugiej edycji, która przewidywana jest na jesień 2020.

Widzowie do tego stopnia pokochali miłosne perypetie i spiski uczestników w reality-show, że do tej pory śledzą w sieci ich poczynania. Jedną z osób, która sporo namieszała w willi na Bali, była Martyna Kondratowicz.

Atrakcyjna blondynka to prezenterka, dziennikarka, modelka i blogerka. W przeszłości pracowała w jednej z telewizyjnych stacji muzycznej. Na swoim koncie ma też okładkę i sesję w grudniowym numerze "Playboya".

- Nie ukrywam, że jest to okładka, która symbolizuje moją ciężką pracę, jaką włożyłam w realizację swoich celów przez ostatnie dwa lata. Ale tak naprawdę jest to dopiero początek... Pamiętajcie, że marzenia się spełniają, a wszystko można osiągnąć determinacją i pozytywnym nastawieniem - mówiła w 2018 r.

W programie dała się poznać jako pewna siebie kobieta, która wielokrotnie deklarowała, że nie w głowie jej macierzyństwo.

- Przede wszystkim chciałabym postąpić w zgodzie ze sobą. Bo co mi z tego, że będę miała męża, dziecko i będę starała się robić tak, by jemu było dobrze, jak ja sama będę w głębi duszy nieszczęśliwa. To się mija z celem. Nigdy nie mów nigdy, ale od zawsze wiedziałam, że dzieci nie są dla mnie. Moje rówieśniczki są zakochane w dzieciach, chcą je mieć, a mi nawet nie przeszło to przez myśl. (...) W społeczeństwie kobieta jest przygotowywana do roli matki. Mnie to zastanawiało i pytałam "dlaczego?". Nie czuję instynktu, nie lubię dzieci. Lubię dziecko tylko przez dwie godziny, potem jest dla mnie zbyt męczące, by spędzać z nim czas - powiedziała w rozmowie z serwisem party.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1016)
Zobacz także