Trwa ładowanie...

"Hotel Paradise" okazał się hitem: drugi sezon trafi na antenę jesienią

Program "Hotel Paradise" produkcji TVN7 oglądało średnio 704 tys. widzów.
Share
"Hotel Paradise" okazał się sukcesem
"Hotel Paradise" okazał się sukcesemŹródło: ONS.pl
d3tgzq4

Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, program "Hotel Paradise" oglądało w okresie od 24 lutego do 17 kwietnia 2020 r. średnio 704 tys. osób. Udział TVN7 wyniósł 4,5 proc. w grupie wszystkich widzów i 7,72 proc. w grupie komercyjnej 16-49. Tak wynika z danych Nielsena.

Początkowo program oglądało średnio 563 tys. widzów. W drugim i trzecim tygodniu zanotował spadek oglądalności. Z kolei w czwartym widownia wyniosła 682 tys. i rosła do 921 tys. w ostatnim, ósmym tygodniu.

Szefowa stacji TVN7 powiedziała portalowi wirtualnemedia.pl: - "Hotel Paradise" to niekwestionowany sukces Siódemki! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników - w paśmie nadawania w grupie komercyjnej awansowaliśmy do wielkiej czwórki. Cieszy nas dotarcie do młodszego widza, pod kątem którego budowaliśmy tegoroczną strategię programową i umacnianie się naszej stałej widowni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów formatu przygotowaliśmy dla nich niespodzianki, już w najbliższy piątek odcinek specjalny "Hotelu Paradise".

d3tgzq4

Powodem tak dobrej oglądalności programu może jest pandemia koronawirusa. Produkcja wielu programów rozrywkowych została wstrzymana, a stacje telewizyjne serwują widzom powtórki. "Hotel Paradise", zrealizowany kilka miesięcy wcześniej, był powiewem świeżości w ramówce.

Stacja przygotowała już drugi sezon programu. Początkowo miała w planach emisję tuż po zakończeniu pierwszego. Jednak koronawirus pokrzyżował te plany. Drugi sezon "Hotelu Paradise" trafi na antenę prawdopodobnie jesienią.

Zobacz także: Marietta i Chris zwycięzcami "Hotelu Paradise"! "Dla mnie to jest WIELKA MIŁOŚĆ!"

"Hotel Paradise" - o czym jest program?

"Hotel Paradise" to format, który stał się pierwowzorem dla innych tego typu programów reality, naśladujących jego założenia. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 r. Od tego czasu powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Polska wersja została zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali.

d3tgzq4

Zasady z pozoru są proste - mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Aby osiągnąć swój cel, uwodzą, zawierają sojusze i prowadzą wyrafinowaną grę. Co tydzień w "Hotelu Paradise" będą pojawiać się nowi mieszkańcy.

Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie - co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału? Ile z maksymalnej puli 100 tys. złotych uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga czy tylko do jednego z nich? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera.

d3tgzq4

Podziel się opinią

Share
d3tgzq4
d3tgzq4