Trwa ładowanie...
d1spw8z

"Hotel Paradise" rozkochał w sobie widzów. Wyniki oglądalności mówią same za siebie

"Hotel Paradise", zgodnie z przewidywaniami, stał się ulubionym reality show Polaków. Z tygodnia na tydzień program przyciąga przed ekrany telewizorów coraz więcej widzów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Hotel Paradise" jest hitem wiosennej ramówki TVN7
"Hotel Paradise" jest hitem wiosennej ramówki TVN7 (ONS.pl)
d1spw8z

"Hotel Paradise" okazał się hitem wiosny. Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, średnia widownia pierwszych 29 premierowych odcinków wyniosła 646 tys. osób (emisja od 24 lutego do 2 kwietnia). W pierwszym tygodniu nadawania "Hotel Paradise" oglądało 563 tys. widzów, w drugim było to 546 tys., a w trzecim - 506 tys. W kolejnych tygodniach program notował wyraźny wzrost oglądalności - w czwartym widownia wyniosła 682 tys., w piątym - 751 tys., a w szóstym - 873 tys.

ZOBACZ WIDEO: Sylwia z "Love Island" o gołej klatce partnera: "Jak ma się coś ładnego, to trzeba pokazać"

Powód rosnącej oglądalności wydaje się być oczywisty. Wszystkie największe stacje wstrzymały prace na planach programów i seriali oraz zamroziły emisję wcześniej nagranych produkcji i odcinków. To sprawiło, że znudzeni powtórkami widzowie każdą telewizyjną nowość chłoną jak gąbka. Zwłaszcza teraz, gdy przez pandemię koronawirusa Polacy większość czasu spędzają w domach. Niewykluczone, że w każdej innej sytuacji słupki oglądalności wyglądałyby zupełnie inaczej.

d1spw8z

"Hotel Paradise" - o czym jest program?

"Hotel Paradise" to format, który stał się pierwowzorem dla innych tego typu programów reality, naśladujących jego założenia. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 r. Od tego czasu powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Polska wersja została zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali.

Zasady z pozoru są proste - mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Aby osiągnąć swój cel, uwodzą, zawierają sojusze i prowadzą wyrafinowaną grę. Co tydzień w "Hotelu Paradise" będą pojawiać się nowi mieszkańcy.

Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie - co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału? Ile z maksymalnej puli 100 tys. złotych uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga czy tylko do jednego z nich? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera.

d1spw8z

Podziel się opinią

Share

d1spw8z

d1spw8z