Marta Manowska pluska się w egzotycznych wodach. Czuwa nad nią znajomy przystojniak

Marta Manowska prowadzi w TVP m.in. "Rolnik szuka żony" i "The Voice Senior"
Marta Manowska prowadzi w TVP m.in. "Rolnik szuka żony" i "The Voice Senior"
Źródło zdjęć: © Kapif

05.02.2024 09:28, aktual.: 05.02.2024 10:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Manowska podróżuje przez Kolumbię i nie skąpi sympatykom w sieci zdjęć z wyprawy. Po wielu dniach spędzonych w górach i w dżungli zażyła wreszcie kąpieli w Morzu Karaibskim. Swój zachwyt opaloną prezenterką okazał jeden ze współtowarzyszy, który w mediach jest z nią łączony już od kilku miesięcy.

W grudniu Marta Manowska zakończyła 10. sezon "Rolnik szuka żony", jeden z najbardziej emocjonujących w historii. Takich zwrotów akcji, do ostatniej chwili, dawno nie było w programie. W sumie szczęście uśmiechnęło się do dwóch par: Ani i Kuby oraz Doroty i Waldka.

Sama prowadząca jeszcze nie założyła rodziny, chociaż chciałaby. W tym roku skończy 40 lat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pogodzona z losem

- Mam taką potrzebę, ale jestem na takim etapie, że jeżeli to się wydarzy, to będę wdzięczna. A jeśli tak się nie stanie, to będę dalej żyła w drodze. Nie ustawiam na siłę życia, nie zawracam kijem biegu rzeki. To, co jest mi pisane, na pewno mnie odnajdzie - wyznała dla PAP Life.

Marcie Manowskiej nie jest łatwo znaleźć drugą połówkę. Jest niespokojnym duchem, ciągle gdzieś ją nosi.

- Wszyscy chyba szukamy kogoś, kto podobnie jak my rozumie świat i to, w jaki sposób chcemy żyć. Ktoś, kto żyje cały czas w drodze, jak ja, szybciej złapie nić porozumienia z kimś, kto też jest w drodze niż osoba, która żyje stacjonarnie - stwierdziła w rozmowie.

Spotkała bratnią duszę

Aktualnie Marta Manowska odpoczywa w Kolumbii z grupą przyjaciół. Wśród nich jest także Daniel Wiśniowski, uczestnik programu "Wyspa przetrwania" i zapalony podróżnik. Poznali się na ślubie Pawła i Marty z siódmej edycji 'Rolnik szuka żony". Od tamtej pory często spędzają wolny czas, czasami publicznie okazują sobie czułą sympatię.

Tym razem zdjęcie prezenterki w stroju kąpielowym przyjaciel oznaczył serduszkiem. Marta Manowska zrewanżowała mu się takim samym emotikonem.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o innych tytułach, które "ubito" zdecydowanie za wcześnie oraz wymieniamy te, które powinny pożegnać się z widzami już kilka sezonów temu. Możecie nas słuchać na Spotify, Apple Podcasts, YouTube oraz w AudioteceOpen FM.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także