Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie poprowadzą "Azji Express". Wiemy, kogo TVN bierze pod uwagę

Kiedy okazało się, że Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi kolejnej edycji "Azji Express" ruszyła giełda nazwisk. Producenci muszą szybko znaleźć prowadzącego, który udźwignie najdroższe show stacji.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie poprowadzą "Azji Express". Wiemy, kogo TVN bierze pod uwagęŹródło: East News, fot: Mateusz Jagielski
d40xa4g

Format "Ameryka Express" jest hitowym reality-show TVN-u. Według danych opracowanych przez Nielsen Audience Measurement i portal wirtualnemedia.pl, 3. edycja odnotowała średnią widownię na poziomie 1,53 miliona osób - o 310 tysięcy więcej, niżeli dwa poprzednie sezony. W czasie emisji programu TVN jest wiceliderem rynku w grupie komercyjnej 4+ oraz liderem w grupach 16-49 i 16-59.

Format od początku prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak, jednak po trzeciej edycji, zatytułowanej "Ameryka Express" (wcześniej "Azja Express"), gwiazda zrezygnowała z posady. Wakat sprawił, że zaczęły się spekulacje, kto zostanie gospodarzem najdroższego programu TVN-u.

W jednym z wywiadów Woźniak-Starak zasugerowała, że w tej roli sprawdziłaby się charyzmatyczna Małgorzata Rozenek. Stacja zaczęła nawet negocjacje z celebrytką i jej mężem, jednak kwota, którą zażyczyła sobie "Perfekcyjna pani domu", była zbyt wysoka.

d40xa4g

- Z Małgorzatą i Radosławem nie udało się dogadać w kwestiach finansowych, więc teraz trwają poszukiwania innych kandydatów - mówi nam osoba z związana z produkcją show.

Biorąc pod uwagę, że program notuje świetne wyniki oglądalności, można przypuszczać, że wiele gwiazd zabiega o ten angaż. Producenci mają już jednak swoje konkretne typy.

- Biorą pod uwagę przede wszystkim Huberta Urbańskiego i Michała Mikołajczaka. Obaj mają doświadczenie w realizowaniu reality-show w trudnych warunkach. Zarówno jeden, jak i drugi wygrał "Agenta". Decyzja musi zapaść niebawem. W kwietniu rozpoczynają się zdjęcia do programu - dodaje nasze źródło.

Kogo widzicie w roli nowego prowadzącego show? Urbański ma zdecydowanie większe doświadczenie, ale Mikołajczak jest mniej opatrzony i mógłby wnieść sporo świeżej energii.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d40xa4g

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40xa4g
d40xa4g