Trwa ładowanie...
d4jw5e7

Małgorzata Rozenek

Najnowsze informacje
3.2
(9 głosów)
Oceń:
d4jw5e7

Małgorzata Rozenek dotychczas znana była głównie z bycia żoną popularnego aktora - Jacka Rozenka. Jednak dla wielu widzów telewizji twarz pani Rozenek może wyglądać znajomo, gdyż często udzielała się w programach poradnikowych. W końcu telewizja upomniała się o nią i zaproponowała jej prowadzenie polskiej wersji brytyjskiego hitu "Perfekcyjna Pani Domu"!

Propozycja producentów programu otwiera przed Rozenek zupełnie nowe możliwości. Własny program telewizyjny w TVN Style będzie doskonałą okazją do tego, aby Małgorzata wyszła z cienia męża.

Stacja TVN oficjalnie poinformowała, że polską edycję popularnego programu poprowadzi mało znana - w porównaniu do sugerowanych przez media konkurentek - osobistość.
Małgorzata Rozenek w mediach i na towarzyskich wydarzeniach bywała przeważnie w roli partnerki sławnego męża. Teraz będzie miała okazję występować solo.

Z wykształcenia żona aktora jest prawnikiem, jednak od wielu lat nie ma kontaktu z zawodem. Dlaczego? Bynajmniej nie jest to wynik braku zdolności i kompetencji, ale świadoma decyzja Małgorzaty, która dobrze zapowiadającą się karierę poświęciła dla... miłości. Życie Małgorzaty Rozenek, jej dotychczasowe wybory i doświadczenie były najlepszą rekomendacją do roli perfekcyjnej pani domu.
Rozenek zostawiła potencjalne kandydatki do prowadzenia programu daleko w tyle. Swoją biografią niezaprzeczalnie potwierdza, że nie tylko w programie - ale co najważniejsze - na co dzień jest prawdziwą, idealną panią domu!
Co więcej, Małgorzata Rozenek naprawdę lubi swoje życie, a to jest najlepszą gwarancją na to, że polska telewizja zyska nową, autentyczną osobowość.

Małgorzata Rozenek oprócz "Perfekcyjnej Pani Domu" gościła m.in. w "Dzień dobry TVN" czy "Pytaniu na śniadanie". Wiosną 2013 roku została też jurorką programu "Bitwa o dom".

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jw5e7
d4jw5e7
d4jw5e7