Trwa ładowanie...
djm5nvn

Perfekcyjna Pani Domu - wersja polska

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

"Perfekcyjna Pani Domu" to koło ratunkowe dla wszystkich tych, których przerastają domowe obowiązki. Gospodyni programu - Małgorzata Rozenek na swojej drodze spotkała wiele ekstremalnych przypadków. Zaglądała do domów, w których poza domownikami mieszkało robactwo czy gryzonie. Brytyjska dziennikarka udowadnia, że domowy rozgardiasz można opanować, a prowadzenie domu może stać się prawdziwą przyjemnością.

"Perfekcyjna Pani Domu" to polska produkcja na brytyjskiej licencji, w którym idealna gospodyni - Małgorzata Rozenek - pomaga zdesperowanym uczestnikom programu uporać się z ich zapuszczonymi domostwami.

W każdym odcinku prowadząca oferuje uczestnikom przyspieszony kurs idealnego prowadzenia domu w swoich czterech kątach. Przez dwa dni uczestnicy mają szansę uczyć się od ekspertki, podpatrywać jak radzi sobie z codziennymi obowiązkami, do których należy nie tylko sprzątanie, ale też zorganizowanie przyjęcia dla gości. Zdobytą wiedzę uczestnicy sprawdzają w praktyce we własnych domach, które następnie odwiedza Małgorzata Rozenek. W zależności od tego, który z nich poradzi sobie lepiej z uporządkowaniem domu, ten otrzyma tytuł idealnej Pani lub Pana domu.

Program "Perfekcyjna pani Domu" (oryginalna nazwa: The Perfect Housewife with Anthea Turner) pojawił się na antenie BBC three w 2006 roku. Stacja wyprodukowała trzy sezony programu po 25 odcinków, które emitowano do 2007 roku.

Wiosną 2012 roku polska stacja TVN Style wyprodukowała polską wersję programu na brytyjskiej licencji.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djm5nvn
djm5nvn
djm5nvn
djm5nvn