Perfekcyjna Pani Domu - wersja polska - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się

"Perfekcyjna Pani Domu" to koło ratunkowe dla wszystkich tych, których przerastają domowe obowiązki. Gospodyni programu - Małgorzata Rozenek na swojej drodze spotkała wiele ekstremalnych przypadków. Zaglądała do domów, w których poza domownikami mieszkało robactwo czy gryzonie. Brytyjska dziennikarka udowadnia, że domowy rozgardiasz można opanować, a prowadzenie domu może stać się prawdziwą przyjemnością.

"Perfekcyjna Pani Domu" to polska produkcja na brytyjskiej licencji, w którym idealna gospodyni - Małgorzata Rozenek - pomaga zdesperowanym uczestnikom programu uporać się z ich zapuszczonymi domostwami.

W każdym odcinku prowadząca oferuje uczestnikom przyspieszony kurs idealnego prowadzenia domu w swoich czterech kątach. Przez dwa dni uczestnicy mają szansę uczyć się od ekspertki, podpatrywać jak radzi sobie z codziennymi obowiązkami, do których należy nie tylko sprzątanie, ale też zorganizowanie przyjęcia dla gości. Zdobytą wiedzę uczestnicy sprawdzają w praktyce we własnych domach, które następnie odwiedza Małgorzata Rozenek. W zależności od tego, który z nich poradzi sobie lepiej z uporządkowaniem domu, ten otrzyma tytuł idealnej Pani lub Pana domu.

Program "Perfekcyjna pani Domu" (oryginalna nazwa: The Perfect Housewife with Anthea Turner) pojawił się na antenie BBC three w 2006 roku. Stacja wyprodukowała trzy sezony programu po 25 odcinków, które emitowano do 2007 roku.

Wiosną 2012 roku polska stacja TVN Style wyprodukowała polską wersję programu na brytyjskiej licencji.