"Lemingrad": TVP nakręci serial o opozycji?

"Lemingrad": TVP nakręci serial o opozycji?
Źródło zdjęć: © Youtube.com

20.01.2017 07:53, aktual.: 20.01.2017 08:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telewizja Polska uległa sile internetowego serialu "Ucho prezesa". Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, stacja rozpoczęła negocjacje z Robertem Górskim w sprawie realizacji zupełnie nowego serialu komediowego. "Lemingrad" ma nawiązywać do sytuacji politycznej w Polsce. Na razie nie wiadomo, na której z anten TVP pojawi się produkcja.

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Telewizja Polska była zainteresowana przeniesieniem "Ucha prezesa" na jedną z anten. Jednak jak dowiedziały się Wirtualnemedia.pl, szefowie stacji stwierdzili, że serial jest typowym projektem internetowym i nie trafi do widza telewizyjnego.

Tak narodził się pomysł serialu komediowego "Lemingrad”. Obecnie prowadzone są negocjacje między obiema stronami. - Górski bardzo chce współpracować z TVP - powiedziały serwisowi osoby z TVP.

Obraz
© Youtube.com

Fabuła ma nawiązywać głównie do działań partii opozycyjnych. Tytuł jest nawiązaniem do określenia "leming", które w szyderczy sposób odnosi się do liberalnych wyborców Platformy Obywatelskiej. Za reżyserię serialu ma odpowiadać Robert Górski, każdy odcinek ma trwać około 30 minut. Górski na razie nie komentuje sprawy.

Przypomnijmy, że "Ucho prezesa" bije w internecie rekordy popularności. Trzy pierwsze odcinki serialu, w których możemy oglądać perypetie prezesa rządzącej partii i jego współpracowników, zostały wyświetlone na YouTubie już ponad 12,5 mln razy.

Tu bezpłatnie pobierzesz aplikację Program TV

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (715)
Zobacz także