Trwa ładowanie...
20-01-2017 07:53

"Lemingrad": TVP nakręci serial o opozycji?

Telewizja Polska uległa sile internetowego serialu "Ucho prezesa". Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, stacja rozpoczęła negocjacje z Robertem Górskim w sprawie realizacji zupełnie nowego serialu komediowego. "Lemingrad" ma nawiązywać do sytuacji politycznej w Polsce. Na razie nie wiadomo, na której z anten TVP pojawi się produkcja.

"Lemingrad": TVP nakręci serial o opozycji?Źródło: Youtube.com
d20piwo
d20piwo

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Telewizja Polska była zainteresowana przeniesieniem "Ucha prezesa" na jedną z anten. Jednak jak dowiedziały się Wirtualnemedia.pl, szefowie stacji stwierdzili, że serial jest typowym projektem internetowym i nie trafi do widza telewizyjnego.

Tak narodził się pomysł serialu komediowego "Lemingrad”. Obecnie prowadzone są negocjacje między obiema stronami. - Górski bardzo chce współpracować z TVP - powiedziały serwisowi osoby z TVP.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Fabuła ma nawiązywać głównie do działań partii opozycyjnych. Tytuł jest nawiązaniem do określenia "leming", które w szyderczy sposób odnosi się do liberalnych wyborców Platformy Obywatelskiej. Za reżyserię serialu ma odpowiadać Robert Górski, każdy odcinek ma trwać około 30 minut. Górski na razie nie komentuje sprawy.

d20piwo

Przypomnijmy, że "Ucho prezesa" bije w internecie rekordy popularności. Trzy pierwsze odcinki serialu, w których możemy oglądać perypetie prezesa rządzącej partii i jego współpracowników, zostały wyświetlone na YouTubie już ponad 12,5 mln razy.

Tu bezpłatnie pobierzesz aplikację Program TV

d20piwo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20piwo