Kurdej-Szatan o swoim kontrowersyjnym wpisie. "Zostałam wykorzystana do celów propagandowo-politycznych"

Barbara Kurdej-Szatan nie miała w życiu lekko po opublikowaniu kontrowersyjnego wpisu
Barbara Kurdej-Szatan nie miała w życiu lekko po opublikowaniu kontrowersyjnego wpisu
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | AKPA

22.10.2023 11:14, aktual.: 22.10.2023 11:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Skutki kontrowersyjnego wpisu Barbary Kurdej-Szatan o straży granicznej ciągną się za nią do dziś. Aktorce z tego tytułu przytrafiały się liczne nieprzyjemności. W niedawnym wywiadzie wytłumaczyła swoją skrajną reakcję. Przyznała również, że była "pionkiem w politycznej grze".

Nie był to koniec kłopotów aktorki znanej z reklam i serialu "M jak Miłość". Spotkały ją również nieprzyjemności w życiu prywatnym. W niedawnym wywiadzie wyznała, że niejednokrotnie dostawała pogróżki od anonimowych osób, a antyfani ubliżali jej nawet w miejscach publicznych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Celebrytka udzieliła ostatnio kolejnego wywiadu. Pojawiła się w podcaście "Talk Życia". Anna Hoszcz-Sendrowska wypytywała aktorkę o dzieciństwo w Opolu, pierwsze castingi, o rodzicielstwo czy małżeńskie kryzysy. Nie odmówiła sobie także pytania o kontrowersyjny wpis w mediach społecznościowych w 2021 r.

- Mimo że użyłam drastycznych słów, to użyłam ich z jakiegoś powodu. Zobaczyłam drastyczne zachowania. Nie mogłam pojąć, dlaczego tam [na granicy - red.] dzieją się tak okrutne rzeczy. (...) Nie miałam obowiązku wiedzieć, jakie są strategie władców państw. Ja patrzę po prostu na człowieczeństwo - wyznała Kurdej-Szatan.

Odniosła się też do licznego cytowania jej "nieparlamentarnych" słów przez TVP.

- Moje słowa zostały wykorzystane w grze politycznej. Byłam pionkiem w tej grze. Poradziłam sobie z tym. To, co zobaczyłam, było okrutne i nie godzę się na to. Ta świadomość pozwoliła mi przetrwać tę całą nagonkę i to, że zostałam wykorzystana do ich celów propagandowo politycznych.

Media, zakupy, reklama – Twoja opinia jest dla nas ważna. Wypełnij ankietę i wypowiedz się już dziś

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o horrorach, które bawią, strasząc, wspominamy ekranizacje lektur, które chcielibyśmy zapomnieć, a także spoglądamy na Netfliksowego "Beckhama", bo jak tu na niego nie patrzeć? Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

----------
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (121)
Zobacz także